Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 244 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LIV Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Súdwest-Fryslân met 102–189 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.6% t.o.v. mediaan van € 3.472/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Súdwest-Fryslân
| Inwoners | 2.380 |
|---|---|
| Dichtheid | 2393 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 480.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19000111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oudvaart — 0.76 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Postma — 1.24 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.18 km |
| Ziekenhuis | Antonius Ziekenhuis — 2.71 km |
| OV-station | Sneek Noord — 1.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kajuit — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.336 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.654 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1898 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~584 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 510 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Súdwest-Fryslân
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turfdyk 18 Gaastmeer | 142 | A | € 519.500 | +€ 0 | € 519.500 | +€ 4.500 | |
| Balthuskade 7 Lemmerweg-Oost | 117 | B | € 485.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 497.870 | € -17.130 | |
| Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum | 162 | D | € 439.500 |
+€ 43.740
3 stap(pen)
|
€ 483.240 | € -31.760 | |
| Zeskanter 16 Tinga | 146 | C | € 525.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 554.200 | +€ 39.200 | |
| Koningsspil 6 Tinga | 137 | C | € 435.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 462.400 | € -52.600 | |
| Legedyk 28 Scharnegoutum | 159 | C | € 550.000 |
+€ 31.800
2 stap(pen)
|
€ 581.800 | +€ 66.800 | |
| Groendijksterzijl 4 De Domp | 173 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 70.000 | |
| Turfdyk 10 Gaastmeer | 178 | A | € 587.500 | +€ 0 | € 587.500 | +€ 72.500 | |
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | E | € 395.000 |
+€ 42.900
4 stap(pen)
|
€ 437.900 | € -77.100 | |
| De Fûke 5 Workum | 107 | B | € 425.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 436.770 | € -78.230 | |
| Watermeter 3 Lemmerweg-West | 138 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -80.000 | |
| Buren 24 Gaast | 154 | E | € 565.000 |
+€ 50.820
4 stap(pen)
|
€ 615.820 | +€ 100.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Turfdyk 18 Gaastmeer | 142 | 5 | A | € 519.500 | € 3.658 |
| Buren 24 Gaast | 154 | 5 | E | € 565.000 | € 3.669 |
| Legedyk 28 Scharnegoutum | 159 | 5 | C | € 550.000 | € 3.459 |
| Koningsspil 6 Tinga | 137 | 5 | C | € 435.000 | € 3.175 |
| Zeskanter 16 Tinga | 146 | 6 | C | € 525.000 | € 3.596 |
| It Hôf 17 Makkum | 140 | 5 | A | € 625.000 | € 4.464 |
| Watermeter 3 Lemmerweg-West | 138 | 4 | A | € 435.000 | € 3.152 |
| Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen | 130 | 5 | E | € 395.000 | € 3.038 |
| Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum | 162 | 6 | D | € 439.500 | € 2.713 |
| Groendijksterzijl 4 De Domp | 173 | 5 | A | € 585.000 | € 3.382 |
| de Hoppen 15 De Domp | 131 | 6 | A | € 369.000 | € 2.817 |
| Balthuskade 7 Lemmerweg-Oost | 117 | 4 | B | € 485.000 | € 4.145 |