Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 313 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | In Holland staat een Huis Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 65 houses in Apeldoorn met 99–184 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+3.3% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Deventerstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Deventerstraat 624 | 83 | G | € 529.000 | € 6.373 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnewende - Locatie Keerkring — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Linie — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.5 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orange — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 131.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.988 per jaar (~€ 166/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.150 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1562 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~426 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 494 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 |
+€ 24.510
2 stap(pen)
|
€ 624.010 | € -990 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 597.420 | € -27.580 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 657.200 | +€ 32.200 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 584.600 | € -40.400 | |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | A | € 569.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 580.520 | € -44.480 | |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | G | € 595.000 |
+€ 74.880
7 stap(pen)
|
€ 669.880 | +€ 44.880 | |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | C | € 625.000 |
+€ 46.480
3 stap(pen)
|
€ 671.480 | +€ 46.480 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 671.990 | +€ 46.990 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 25.840
2 stap(pen)
|
€ 575.340 | € -49.660 | |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | B | € 650.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 674.700 | +€ 49.700 | |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | B | € 649.500 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 676.860 | +€ 51.860 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 570.150 | € -54.850 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | 4 | B | € 649.500 | € 4.510 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | 6 | B | € 535.000 | € 3.615 |