apartment · resale
Sloterkade 2
1058HD Amsterdam · Surinamepleinbuurt · wijk Hoofddorppleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MAKELAAR BERT (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 236 apartments in Amsterdam met 45–84 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+8.2% t.o.v. mediaan van € 8.462/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Sloterkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Sloterkade 128 | 56 | C | € 495.000 | € 8.839 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.400 |
|---|---|
| Dichtheid | 16583 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 628.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KA02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Notenkraker — 0.47 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.53 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.27 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dr de Haan — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.63 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 1.28 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Global Streetfood — 0.15 km · 98 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.300 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.949 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 260 per jaar en 260 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1929 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 221 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 14.960
3 stap(pen)
|
€ 599.960 | +€ 4.960 | |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | A++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 5.940
1 stap(pen)
|
€ 605.940 | +€ 10.940 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 6.390
1 stap(pen)
|
€ 581.390 | € -13.610 | |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | C | € 575.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 580.760 | € -14.240 | |
| Ceintuurbaan 408 Willibrordusbuurt | 58 | D | € 600.000 |
+€ 9.280
2 stap(pen)
|
€ 609.280 | +€ 14.280 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 611.200 | +€ 16.200 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 13.200
3 stap(pen)
|
€ 613.200 | +€ 18.200 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 | |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | 3 | C | € 575.000 | € 8.984 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | 3 | B | € 595.000 | € 9.754 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |