databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Gerard Terborchstraat 18

8932MC Leeuwarden · Julianapark · wijk Huizum-West · Leeuwarden

€ 325.000
€ 2.708 / m²
120 5kamers B
Foto 1 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 2 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 3 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 4 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 5 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 6 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 7 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 8 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 9 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 10 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 11 van Gerard Terborchstraat 18 Foto 12 van Gerard Terborchstraat 18

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.120 m²
Perceel126 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Makelaardij Laurens Beimers (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Leeuwarden met 84–156 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 2.970/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Leeuwarden

Inwoners1.545
Dichtheid6828 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 264.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt13%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00804003 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Princenhof — 0.21 km · 16 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Sinne Cornelis Trooststraat — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.83 km
Huisartsenpraktijk Oostergo Huisartsen — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 0.66 km
OV-station Leeuwarden — 0.99 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Sin Jah — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 69.565 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.752 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2040 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~720 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 480 per jaar en 480 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1933
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel en gashaard
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelIntergas HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud450 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord 137 B € 325.000 +€ 0 € 325.000 € 0
Fedde Schurerwei 13 Westeinde 137 C € 315.000 +€ 12.330
1 stap(pen)
  • C→B: € 12.330 (+ HR++ glas)
€ 327.330 +€ 2.330
Douwe Kalmaleane 63 Westeinde 123 C € 319.000 +€ 11.070
1 stap(pen)
  • C→B: € 11.070 (+ HR++ glas)
€ 330.070 +€ 5.070
van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia 101 B € 319.000 +€ 0 € 319.000 € -6.000
Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens 117 D € 298.500 +€ 18.720
2 stap(pen)
  • D→C: € 8.190 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.530 (+ HR++ glas)
€ 317.220 € -7.780
Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk 106 C € 325.000 +€ 9.540
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
€ 334.540 +€ 9.540
van Gheelstins 16 Camminghaburen-Midden 101 A € 315.000 +€ 0 € 315.000 € -10.000
Achter de Hoven 125 Achter de Hoven 142 F € 299.000 +€ 36.920
4 stap(pen)
  • F→E: € 5.680 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 8.520 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 9.940 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 12.780 (+ HR++ glas)
€ 335.920 +€ 10.920
Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden 124 B € 339.500 +€ 0 € 339.500 +€ 14.500
Johan Winklerwei 395 Westeinde 151 A € 339.500 +€ 0 € 339.500 +€ 14.500
Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk 119 F € 275.000 +€ 30.940
4 stap(pen)
  • F→E: € 4.760 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 7.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.330 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
€ 305.940 € -19.060
Skilwei 34 Stiens 97 E € 325.000 +€ 21.340
3 stap(pen)
  • E→D: € 5.820 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.790 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
€ 346.340 +€ 21.340

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden 124 5 B € 339.500 € 2.738
Taanpôle 8 Warten 117 5 C € 289.000 € 2.470
Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden 119 5 A++ € 375.000 € 3.151
Douwe Kalmaleane 63 Westeinde 123 6 C € 319.000 € 2.593
De Jol 7 Grou 119 6 C € 345.000 € 2.899
Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens 117 6 D € 298.500 € 2.551
Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum 124 4 A+++ € 349.500 € 2.819
8e Vegelindwarsstraat 16 Achter de Hoven 124 4 B € 299.000 € 2.411
Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk 106 5 C € 325.000 € 3.066
Goudenregenstraat 25 Oldegalileën 130 5 B € 379.000 € 2.915
Merelplein 7 Vogelwijk 108 5 B € 375.000 € 3.472
Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk 119 6 F € 275.000 € 2.311