apartment · resale
Vijzelstraat 95
1017HH Amsterdam · Vijzelstraatbuurt · wijk Grachtengordel-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 27 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Cocq Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 apartments in Amsterdam met 18–35 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+11.4% t.o.v. mediaan van € 10.806/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 10320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.046.000 deze listing -69% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AG05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Instituto Latino — 0.22 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.1 km · 47 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Koek, Schaeffer & van Tijen — 0.22 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk M.F. Huijgen — 0.46 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.75 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Vijzelgracht — 0.3 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lavinia Good Food — 0.1 km · 475 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 27 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 432 per jaar (~€ 36/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.588 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~351 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~108 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1779 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 123 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | C | € 325.000 |
+€ 6.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | +€ 6.600 | |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | D | € 325.000 |
+€ 7.560
3 stap(pen)
|
€ 332.560 | +€ 7.560 | |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | E | € 325.000 |
+€ 11.220
4 stap(pen)
|
€ 336.220 | +€ 11.220 | |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | A | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 20.000 | |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | G | € 335.000 |
+€ 12.400
6 stap(pen)
|
€ 347.400 | +€ 22.400 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | B | € 300.000 |
+€ 2.420
1 stap(pen)
|
€ 302.420 | € -22.580 | |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Haparandaweg 792 Houthavens-West | 26 | A+ | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -26.000 | |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | C | € 350.000 |
+€ 6.600
2 stap(pen)
|
€ 356.600 | +€ 31.600 | |
| Welnastraat 219 Amstelkwartier-Noord | 28 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -40.000 | |
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | G | € 265.000 |
+€ 8.800
6 stap(pen)
|
€ 273.800 | € -51.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | 2 | D | € 325.000 | € 11.607 |
| Haparandaweg 792 Houthavens-West | 26 | 1 | A+ | € 299.000 | € 11.500 |
| Welnastraat 219 Amstelkwartier-Noord | 28 | 1 | A | € 285.000 | € 10.179 |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | 2 | G | € 335.000 | € 10.806 |
| Bos en Lommerplantsoen 11 Robert Scottbuurt-West | 29 | 1 | A | € 269.000 | € 9.276 |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | 2 | A | € 350.000 | € 11.290 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | 1 | B | € 300.000 | € 13.636 |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | 2 | A | € 345.000 | € 10.455 |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | 1 | G | € 265.000 | € 12.045 |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | 1 | C | € 325.000 | € 9.848 |
| Keizersgracht 159 Leliegracht e.o. | 32 | 2 | unknown | € 435.000 | € 13.594 |