house · resale
Proostdijstraat 38
3641AV Mijdrecht · Proostdijland · wijk Mijdrecht · De Ronde Venen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 162 m² |
| Perceel | 216 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Helm Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in De Ronde Venen met 113–210 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-8.0% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Proostdijstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Proostdijstraat 26 | 185 | A | € 795.000 | € 4.297 |
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 3.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 7416 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing +98% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Windroos — 0.16 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Ronde Venen — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hogeveen & Verhoef — 0.08 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.557 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 162 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.240 per jaar (~€ 270/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.827 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2754 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 596 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Centaur 26 Zuiderwaard-Westerheul | 139 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 5.000 | |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -10.000 | |
| Zirkoon 24 Hofland | 154 | C | € 769.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 782.860 | +€ 37.860 | |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | € -47.000 | |
| Proostdijstraat 26 Proostdijland | 185 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 50.000 | |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | E | € 785.000 |
+€ 27.280
3 stap(pen)
|
€ 812.280 | +€ 67.280 | |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | E | € 785.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 814.700 | +€ 69.700 | |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | E | € 795.000 |
+€ 29.260
3 stap(pen)
|
€ 824.260 | +€ 79.260 | |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zirkoon 24 Hofland | 154 | 5 | C | € 769.000 | € 4.994 |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| Proostdijstraat 26 Proostdijland | 185 | 6 | A | € 795.000 | € 4.297 |
| Centaur 26 Zuiderwaard-Westerheul | 139 | 5 | A | € 750.000 | € 5.396 |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | 6 | E | € 795.000 | € 5.977 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | 5 | E | € 785.000 | € 5.815 |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | 6 | E | € 785.000 | € 6.331 |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | 6 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | 6 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Waterpeil 52 de Maricken-Veenzijde | 195 | 6 | A | € 1.048.000 | € 5.374 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |