apartment · resale
Leiduinstraat 35
1058SH Amsterdam · Westlandgrachtbuurt · wijk Hoofddorppleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 55 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snoep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 185 apartments in Amsterdam met 38–71 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+10.3% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 22589 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KA01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bockesprong — 0.27 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Relmuis — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.36 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schinkel Apotheek — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 63 Degrees Foodbar — 0.08 km · 63 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 55 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.475 per jaar (~€ 206/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.712 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2200 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~990 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.595 per jaar en 1485 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Combi compact (gas gestookt, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | F |
| Inhoud | 212 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | D | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |