Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | AMB Makelaars Drunen - Vlijmen - Heusden I Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Heusden met 95–178 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-8.7% t.o.v. mediaan van € 4.118/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heusden
| Inwoners | 4.595 |
|---|---|
| Dichtheid | 586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 384.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07970503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Palet — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Maatschap Zon Apothekers — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Statie — 0.99 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Aland Steakhouse — 0.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.642 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kombi Kompact HRE 36/30A (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 492 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuid-Australië 2 Venne-West | 145 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.000 | |
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | C | € 445.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 469.600 | € -45.400 | |
| Meidoornstraat 21 Braken-West | 109 | C | € 435.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 456.800 | € -58.200 | |
| Jonkheer de la Courtstraat 21 Vliedberg | 128 | C | € 550.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 575.600 | +€ 60.600 | |
| Hobbemaplein 7 Venne-Oost | 132 | B | € 565.000 |
+€ 14.520
1 stap(pen)
|
€ 579.520 | +€ 64.520 | |
| Hudsonring 27 Venne-West | 103 | B | € 430.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 441.330 | € -73.670 | |
| Mesdagplein 14 Venne-Oost | 137 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -76.000 | |
| Edisonlaan 18 Vijfhoeven | 105 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hobbemaplein 7 Venne-Oost | 132 | 5 | B | € 565.000 | € 4.280 |
| Mesdagplein 14 Venne-Oost | 137 | 5 | A | € 439.000 | € 3.204 |
| Zuid-Australië 2 Venne-West | 145 | 4 | A | € 525.000 | € 3.621 |
| Jonkheer de la Courtstraat 21 Vliedberg | 128 | 6 | C | € 550.000 | € 4.297 |
| Schanswijk 14 Elshout | 147 | 6 | E | € 590.000 | € 4.014 |
| Röntgenlaan 21 Vijfhoeven | 123 | 6 | C | € 445.000 | € 3.618 |
| De Ganges 17 Venne-West | 151 | 6 | C | € 600.000 | € 3.974 |
| Irenelaan 11 Vliedberg | 124 | 5 | C | € 375.000 | € 3.024 |
| Van Ruysdaelstraat 9 Oudheusden | 125 | 5 | C | € 345.000 | € 2.760 |
| Meidoornstraat 21 Braken-West | 109 | 4 | C | € 435.000 | € 3.991 |
| Putterstraat 80 Heusden | 115 | 4 | C | € 675.000 | € 5.870 |
| Scheidingstraat 32 Elshout | 114 | 4 | E | € 685.000 | € 6.009 |