house · resale
Mieden 9
9866TL Lutjegast · Verspreide huizen Lutjegast · wijk Wijk 01 Lutjegast · Westerkwartier
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 159 m² |
| Perceel | 2015 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bruining en De Reus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Westerkwartier met 111–206 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 85e percentiel (+11.7% t.o.v. mediaan van € 3.309/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerkwartier
| Inwoners | 395 |
|---|---|
| Dichtheid | 22 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 423.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 2.3 km |
| Afstand supermarkt | 4.1 km |
| Afstand huisarts | 4.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 3.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19690109
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | t Fundament — 0.88 km |
|---|---|
| Restaurant | Cucina Susanna — 0.82 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.805 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 159 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.180 per jaar (~€ 265/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.070 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~954 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 636 per jaar en 636 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 627 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerkwartier
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rietschans 8 Zuidhorn | 175 | C | € 579.000 |
+€ 15.750
1 stap(pen)
|
€ 594.750 | +€ 7.250 | |
| Kumastraat 11 Zuidhorn | 169 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 7.500 | |
| Koekoeksbloem 11 Zuidhorn | 179 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -12.500 | |
| Waezenburglaan 74 Rodenburg en omgeving | 168 | C | € 585.000 |
+€ 15.120
1 stap(pen)
|
€ 600.120 | +€ 12.620 | |
| Bostulp 28 Buitengebied ten zuiden van Leek | 180 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 37.500 | |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -37.500 | |
| Aak 4 Zuidhorn | 170 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -52.500 | |
| Noordstar 46 Briltil | 153 | A+ | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | € -67.500 | |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | C | € 489.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 501.240 | € -86.260 | |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | C | € 465.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 477.060 | € -110.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waezenburglaan 74 Rodenburg en omgeving | 168 | 6 | C | € 585.000 | € 3.482 |
| Kumastraat 11 Zuidhorn | 169 | 6 | A | € 595.000 | € 3.521 |
| Rietschans 8 Zuidhorn | 175 | 6 | C | € 579.000 | € 3.309 |
| Noordstar 46 Briltil | 153 | 5 | A+ | € 520.000 | € 3.399 |
| Koekoeksbloem 11 Zuidhorn | 179 | 6 | A | € 575.000 | € 3.212 |
| Aak 4 Zuidhorn | 170 | 7 | A | € 535.000 | € 3.147 |
| Bostulp 28 Buitengebied ten zuiden van Leek | 180 | 6 | A+++ | € 625.000 | € 3.472 |
| Schipvaart 17 Oldehove | 156 | 6 | D | € 400.000 | € 2.564 |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | 5 | A | € 550.000 | € 3.957 |
| Hoornweg 21 Marum | 147 | 5 | A | € 449.000 | € 3.054 |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | 5 | C | € 489.000 | € 3.596 |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | 5 | C | € 465.000 | € 3.470 |