Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 188 m² |
| Perceel | 169 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Ede met 131–244 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 4.716/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 3.210 |
|---|---|
| Dichtheid | 3032 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 574.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.3 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 1.04 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Edese apotheek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Hartfeld - Faber — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.62 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Craving for Green — 0.25 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 188 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.256 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.246 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1692 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 726 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | C | € 795.000 |
+€ 55.100
4 stap(pen)
|
€ 850.100 | +€ 100 | |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | D | € 795.000 |
+€ 88.200
5 stap(pen)
|
€ 883.200 | +€ 33.200 | |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | B | € 839.500 |
+€ 48.140
3 stap(pen)
|
€ 887.640 | +€ 37.640 | |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | C | € 750.000 |
+€ 58.900
4 stap(pen)
|
€ 808.900 | € -41.100 | |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | C | € 750.000 |
+€ 55.100
4 stap(pen)
|
€ 805.100 | € -44.900 | |
| Wuustersgoed 11 Halderbrink | 142 | B | € 750.000 |
+€ 41.180
3 stap(pen)
|
€ 791.180 | € -58.820 | |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | B | € 899.000 |
+€ 37.180
3 stap(pen)
|
€ 936.180 | +€ 86.180 | |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | D | € 665.000 |
+€ 80.100
5 stap(pen)
|
€ 745.100 | € -104.900 | |
| Schuurmanskamp 13 Centrum Lunteren | 158 | B | € 935.000 |
+€ 45.820
3 stap(pen)
|
€ 980.820 | +€ 130.820 | |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | A | € 698.000 |
+€ 16.280
2 stap(pen)
|
€ 714.280 | € -135.720 | |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | A | € 675.000 |
+€ 24.300
2 stap(pen)
|
€ 699.300 | € -150.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Burgemeester Prinslaan 15 Burgemeestersbuurt | 181 | 6 | C | € 995.000 | € 5.497 |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | 6 | B | € 899.000 | € 5.320 |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | 6 | B | € 839.500 | € 5.057 |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | 6 | D | € 665.000 | € 3.736 |
| Schuurmanskamp 13 Centrum Lunteren | 158 | 5 | B | € 935.000 | € 5.918 |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | 5 | C | € 750.000 | € 4.839 |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | 5 | A | € 698.000 | € 4.716 |
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | 5 | C | € 795.000 | € 5.483 |
| Wuustersgoed 11 Halderbrink | 142 | 5 | B | € 750.000 | € 5.282 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |