house · resale
Biezenbloker 8
3297GL Puttershoek · Puttershoek Woonkern · wijk Wijk 04 Puttershoek · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Hoeksche Waard met 64–119 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-3.1% t.o.v. mediaan van € 4.206/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 7.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 3967 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 362.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RBS De Fontein — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal de Ringeling — 0.25 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hoeksche Service Apotheek — 0.56 km |
| Restaurant | Bij Babette — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.913 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2015, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 324 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strijenseweg 106 's-Gravendeel Woonkern | 85 | C | € 369.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 386.000 | +€ 11.000 | |
| Julianastraat 67 Strijen Woonkern | 100 | C | € 340.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 360.000 | € -15.000 | |
| Veerweg 12 Numansdorp Buitengebied | 79 | C | € 395.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 410.800 | +€ 35.800 | |
| Bosweg 19 Strijen Woonkern | 70 | E | € 315.000 |
+€ 23.100
4 stap(pen)
|
€ 338.100 | € -36.900 | |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | C | € 394.500 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 417.100 | +€ 42.100 | |
| Hoepelmaker 6 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | B | € 419.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 430.550 | +€ 55.550 | |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | B | € 425.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 438.090 | +€ 63.090 | |
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | B | € 435.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 447.650 | +€ 72.650 | |
| Schorredijk 43 Puttershoek Woonkern | 107 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Strijenseweg 106 's-Gravendeel Woonkern | 85 | 4 | C | € 369.000 | € 4.341 |
| Julianastraat 67 Strijen Woonkern | 100 | 4 | C | € 340.000 | € 3.400 |
| Strijensedijk 9 Strijen Buitengebied | 86 | 6 | E | € 450.000 | € 5.233 |
| Veerweg 10 Numansdorp Buitengebied | 89 | 4 | C | € 469.000 | € 5.270 |
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | 5 | C | € 439.000 | € 4.181 |
| Veerweg 12 Numansdorp Buitengebied | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Hoepelmaker 6 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | 4 | B | € 419.000 | € 3.990 |
| Schorredijk 43 Puttershoek Woonkern | 107 | 5 | A | € 450.000 | € 4.206 |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | 5 | C | € 435.000 | € 3.955 |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | 5 | C | € 394.500 | € 3.491 |
| Bosweg 19 Strijen Woonkern | 70 | 4 | E | € 315.000 | € 4.500 |
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | 6 | B | € 435.000 | € 3.783 |