Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Duin tot Dam Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Haarlem met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 6.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.845 |
|---|---|
| Dichtheid | 12738 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr H Bavinckschool — 0.31 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Wonderberk — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.32 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schoterbos Apotheek — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Haarlem Samen Gezond — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 2.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 1.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Madonna — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.775 per jaar (~€ 231/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.215 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2442 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~999 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 999 per jaar en 999 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag P27C (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 403 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doelstraat 5 Vijfhoek | 89 | D | € 615.000 |
+€ 6.230
1 stap(pen)
|
€ 621.230 | € -3.770 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 7.910
1 stap(pen)
|
€ 632.910 | +€ 7.910 | |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -25.000 | |
| Pol 40 Oud Spaarndam | 80 | C | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -25.000 | |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | E | € 575.000 |
+€ 13.910
2 stap(pen)
|
€ 588.910 | € -36.090 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 44.000 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 44.000 | |
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -50.000 | |
| Roosveldstraat 61 Garenkokerskwartier | 78 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 50.000 | |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -60.000 | |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | B | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 70.000 | |
| Duiveland 52 Saeftinge-Nemelaar | 133 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Scharreveld 44 Ellertsveld | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | 5 | A | € 669.000 | € 6.371 |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |
| Malpighistraat 4 Geleerdenbuurt | 98 | 4 | A | € 525.000 | € 5.357 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |