databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Grote Beerstraat 173

9742RG Groningen · Paddepoel-Zuid · wijk Nieuw-Noord · Groningen

€ 429.000
€ 3.796 / m²
113 3kamers A
Foto 1 van Grote Beerstraat 173 Foto 2 van Grote Beerstraat 173 Foto 3 van Grote Beerstraat 173 Foto 4 van Grote Beerstraat 173 Foto 5 van Grote Beerstraat 173 Foto 6 van Grote Beerstraat 173 Foto 7 van Grote Beerstraat 173 Foto 8 van Grote Beerstraat 173 Foto 9 van Grote Beerstraat 173 Foto 10 van Grote Beerstraat 173 Foto 11 van Grote Beerstraat 173 Foto 12 van Grote Beerstraat 173

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.113 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Groningen met 79–146 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 3.664/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Grote Beerstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Grote Beerstraat 154 151 A+ € 637.500 € 4.222

Buurt in cijfers — Groningen

Inwoners5.340
Dichtheid9804 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 262.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt78%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00141001 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Zaaier — 0.3 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Kinderparadijs — 0.51 km
Supermarkt PLUS — 0.43 km · 22 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Paddepoel — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Zonnelaan — 0.55 km · 16 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.85 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Station Noord — 0.87 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Fankaasoo — 0.4 km · 16 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.048 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 91.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.199 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1469 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~452 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2008
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieDakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en warmte terugwininstallatie
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud363 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Groningen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Parkweg 22 Rivierenbuurt 124 C € 395.000 +€ 24.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.160 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 419.800 € -9.200
Oosterstraat 60 Binnenstad-Zuid 105 C € 425.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 446.000 +€ 17.000
Rijksstraatweg 136 Haren-Noord 96 C € 439.000 +€ 19.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.640 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 458.200 +€ 29.200
Helperveste 41 Helpman 106 A € 398.000 +€ 0 € 398.000 € -31.000
Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt 115 C € 375.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 398.000 € -31.000
Verlengde Lodewijkstraat 184 De Linie 105 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € -34.000
Verlengde Meeuwerderweg 63 De Linie 84 A € 369.000 +€ 0 € 369.000 € -60.000
Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt 116 C € 345.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 368.200 € -60.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Oosterstraat 60 Binnenstad-Zuid 105 3 C € 425.000 € 4.048
Helperveste 41 Helpman 106 3 A € 398.000 € 3.755
Verlengde Lodewijkstraat 184 De Linie 105 3 A € 395.000 € 3.762
Van Ketwich Verschuurlaan 56 Villabuurt 115 4 C € 375.000 € 3.261
Steenhouwerskade 58 Binnenstad-West 108 3 A € 539.000 € 4.991
De Brinken 34 Haren-Centrum 114 3 B € 550.000 € 4.825
Van Ketwich Verschuurlaan 44 Villabuurt 116 4 C € 345.000 € 2.974
Parkweg 22 Rivierenbuurt 124 4 C € 395.000 € 3.185
Rijksstraatweg 136 Haren-Noord 96 3 C € 439.000 € 4.573
Siersteenlaan 468 Vinkhuizen-Zuid 91 3 A € 325.000 € 3.571
Verlengde Meeuwerderweg 63 De Linie 84 3 A € 369.000 € 4.393
Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord 92 3 B € 250.000 € 2.717