house · resale
Dokter G van Empelstraat 5
4043LZ Opheusden · Opheusden · wijk Wijk 00 Kesteren · Neder-Betuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 212 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joop van Mourik makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Neder-Betuwe met 100–185 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-3.6% t.o.v. mediaan van € 4.202/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Neder-Betuwe
| Inwoners | 5.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 2596 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 373.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17400001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Palet — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Peuterhof — 0.28 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Linge — 0.25 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk "De Witte Reiger" — 0.25 km |
| OV-station | Opheusden — 0.88 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.767 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.002 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.934 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~429 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 552 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Neder-Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Betuwe Singel 59 Verspreide huizen Echteld | 110 | A | € 569.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 577.800 | € -1.700 | |
| Hoeflaan 13 Ochten | 130 | C | € 535.000 |
+€ 30.550
3 stap(pen)
|
€ 565.550 | € -13.950 | |
| Trajanusplein 5 Kesteren | 133 | A | € 459.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 469.640 | € -109.860 | |
| Meester J van Dolderenstraat 11 Verspreide huizen Kesteren | 109 | A | € 458.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 466.720 | € -112.780 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoeflaan 13 Ochten | 130 | 5 | C | € 535.000 | € 4.115 |
| Trajanusplein 5 Kesteren | 133 | 5 | A | € 459.000 | € 3.451 |
| Pottumsestraat 8 Pottemsestraat en Groenestraat en omgeving | 137 | 3 | A++ | € 725.000 | € 5.292 |
| Tollenhof 28 Kesteren | 128 | 5 | B | € 435.000 | € 3.398 |
| Betuwe Singel 59 Verspreide huizen Echteld | 110 | 4 | A | € 569.000 | € 5.173 |
| Meester J van Dolderenstraat 11 Verspreide huizen Kesteren | 109 | 5 | A | € 458.000 | € 4.202 |