Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 56 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lamberink Makelaars & Adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 apartments in Groningen met 39–72 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.587/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 8342 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 272.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Widar — 0.34 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Roezemoes — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.28 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Oosterpoort — 0.88 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Vecht — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoofdstation — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wah Hing — 0.45 km · 40 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 55.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 56 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 896 per jaar (~€ 75/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.340 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~728 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~224 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 186 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Donderslaan 94 Corpus den Hoorn | 68 | D | € 250.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 268.360 | +€ 3.360 | |
| Kleine Bergstraat 34 Noorderplantsoenbuurt | 52 | A | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -5.000 | |
| Bataviastraat 79 Indische buurt | 56 | C | € 265.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 276.200 | +€ 11.200 | |
| Nassaustraat 5 Oranjebuurt | 63 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -15.000 | |
| Vondellaan 32 De Wijert | 71 | F | € 259.000 |
+€ 26.270
5 stap(pen)
|
€ 285.270 | +€ 20.270 | |
| Jorissenweg 40 Haren-Zuidoost | 60 | D | € 225.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 241.200 | € -23.800 | |
| Multatulistraat 86 De Wijert | 61 | C | € 229.000 |
+€ 12.200
2 stap(pen)
|
€ 241.200 | € -23.800 | |
| Siersteenlaan 365 Vinkhuizen-Noord | 63 | A | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 24.000 | |
| Waterloolaan 1 Herewegbuurt | 50 | A | € 240.000 | +€ 0 | € 240.000 | € -25.000 | |
| Marwixstraat 17 Badstratenbuurt | 69 | D | € 275.000 |
+€ 18.630
3 stap(pen)
|
€ 293.630 | +€ 28.630 | |
| Vestdijklaan 392 Villabuurt | 70 | A | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 35.000 | |
| Hora Siccamasingel 39 De Wijert | 71 | F | € 274.500 |
+€ 26.270
5 stap(pen)
|
€ 300.770 | +€ 35.770 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bataviastraat 79 Indische buurt | 56 | 3 | C | € 265.000 | € 4.732 |
| Waterloolaan 1 Herewegbuurt | 50 | 2 | A | € 240.000 | € 4.800 |
| Kleine Bergstraat 34 Noorderplantsoenbuurt | 52 | 3 | A | € 260.000 | € 5.000 |
| Nassaustraat 5 Oranjebuurt | 63 | 2 | A | € 250.000 | € 3.968 |
| Jorissenweg 40 Haren-Zuidoost | 60 | 3 | D | € 225.000 | € 3.750 |
| Multatulistraat 86 De Wijert | 61 | 3 | C | € 229.000 | € 3.754 |
| Siersteenlaan 365 Vinkhuizen-Noord | 63 | 3 | A | € 289.000 | € 4.587 |
| Grote Kruisstraat 33 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 62 | 3 | B | € 325.000 | € 5.242 |
| Van Starkenborghstraat 97 Helpman | 64 | 3 | C | € 325.000 | € 5.078 |
| Van Speykstraat 43 Zeeheldenbuurt | 65 | 3 | C | € 325.000 | € 5.000 |
| Wielewaalplein 288 Gorechtbuurt | 46 | 1 | A | € 215.000 | € 4.674 |
| Donderslaan 94 Corpus den Hoorn | 68 | 3 | D | € 250.000 | € 3.676 |