Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 108 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Oss met 69–128 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+6.6% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 6.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 2778 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08281001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berghem — 0.72 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Berghem — 0.72 km |
| OV-station | Oss — 2.93 km |
| Restaurant | Murat's Place — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.161 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Elektrische verwarming en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 350 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baljuwstraat 196 Loovelt | 107 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Teugenaarsstraat 38 Berghemseweg-Zuid | 96 | C | € 415.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 434.200 | +€ 9.200 | |
| Gripper 42 Berghemseweg-Zuid | 109 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Duivelmolen 5 Heihoek | 87 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid | 107 | A | € 455.000 | +€ 0 | € 455.000 | +€ 30.000 | |
| Paltzstraat 17 Ravenstein | 122 | D | € 425.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 457.940 | +€ 32.940 | |
| Goudplevier 58 Schadewijk Noord-Oost | 126 | B | € 375.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 388.860 | € -36.140 | |
| Iman van den Boschstraat 44 Verzetsheldenbuurt II | 93 | C | € 350.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 368.600 | € -56.400 | |
| Bernardus IJzerdraatstraat 10 Verzetsheldenbuurt I | 89 | C | € 345.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 362.800 | € -62.200 | |
| Lijnzaadstraat 10 Vlashoek | 80 | D | € 340.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 361.600 | € -63.400 | |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | C | € 475.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 498.600 | +€ 73.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Teugenaarsstraat 38 Berghemseweg-Zuid | 96 | 5 | C | € 415.000 | € 4.323 |
| Iman van den Boschstraat 44 Verzetsheldenbuurt II | 93 | 4 | C | € 350.000 | € 3.763 |
| Duivelmolen 5 Heihoek | 87 | 4 | A | € 395.000 | € 4.540 |
| Baljuwstraat 196 Loovelt | 107 | 5 | A | € 425.000 | € 3.972 |
| Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid | 107 | 5 | A | € 455.000 | € 4.252 |
| Bernardus IJzerdraatstraat 10 Verzetsheldenbuurt I | 89 | 4 | C | € 345.000 | € 3.876 |
| Gripper 42 Berghemseweg-Zuid | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Lijnzaadstraat 10 Vlashoek | 80 | 4 | D | € 340.000 | € 4.250 |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | 5 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Paltzstraat 17 Ravenstein | 122 | 4 | D | € 425.000 | € 3.484 |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | 5 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Goudplevier 58 Schadewijk Noord-Oost | 126 | 5 | B | € 375.000 | € 2.976 |