Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blinq Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Arnhem met 65–120 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+23.4% t.o.v. mediaan van € 4.313/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.400 |
|---|---|
| Dichtheid | 9037 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 358.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020734
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jan Ligthartschool — 0.36 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Yollarbasi — 0.32 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Biermasz — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Onze Huisartsen — 0.92 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 0.93 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Velperpoort — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chazzz Food — 0.11 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.488 per jaar (~€ 124/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.487 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1209 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~372 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1914 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | REMEHA Ace-Matic 35c (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 343 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Walstraat 4 Markt | 107 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Alexanderstraat 96 Lombok | 111 | B | € 485.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 497.210 | +€ 2.210 | |
| Johan de Wittlaan 5 Statenkwartier | 106 | E | € 439.000 |
+€ 34.980
4 stap(pen)
|
€ 473.980 | € -21.020 | |
| Sonsbeeksingel 21 Transvaalbuurt | 115 | F | € 475.000 |
+€ 42.550
5 stap(pen)
|
€ 517.550 | +€ 22.550 | |
| Bolwerk 55 Weverstraat | 96 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | B | € 425.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 433.140 | € -61.860 | |
| St. Elisabethshof 29 Lombok | 111 | C | € 539.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 561.200 | +€ 66.200 | |
| Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat | 113 | D | € 375.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 405.510 | € -89.490 | |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | D | € 375.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 397.140 | € -97.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bolwerk 55 Weverstraat | 96 | 3 | A | € 525.000 | € 5.469 |
| Velperweg 194 Paasberg | 94 | 3 | C | € 375.000 | € 3.989 |
| Walstraat 4 Markt | 107 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.626 |
| Johan de Wittlaan 5 Statenkwartier | 106 | 5 | E | € 439.000 | € 4.142 |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier | 78 | 3 | A | € 395.000 | € 5.064 |
| Alexanderstraat 96 Lombok | 111 | 5 | B | € 485.000 | € 4.369 |
| Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. | 77 | 4 | F | € 359.000 | € 4.662 |
| St. Elisabethshof 29 Lombok | 111 | 3 | C | € 539.000 | € 4.856 |
| Sonsbeeksingel 21 Transvaalbuurt | 115 | 4 | F | € 475.000 | € 4.130 |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | 3 | B | € 425.000 | € 5.743 |
| Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat | 113 | 4 | D | € 375.000 | € 3.319 |