databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ringvaartweg 32

1738DE Waarland · Buitengebied Waarland · wijk Waarland · Schagen

€ 1.195.000
€ 4.650 / m²
257 7kamers D
Foto 1 van Ringvaartweg 32 Foto 2 van Ringvaartweg 32 Foto 3 van Ringvaartweg 32 Foto 4 van Ringvaartweg 32 Foto 5 van Ringvaartweg 32 Foto 6 van Ringvaartweg 32 Foto 7 van Ringvaartweg 32 Foto 8 van Ringvaartweg 32 Foto 9 van Ringvaartweg 32 Foto 10 van Ringvaartweg 32 Foto 11 van Ringvaartweg 32 Foto 12 van Ringvaartweg 32

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.257 m²
Perceel4955 m²
Kamers7 (5 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Schagen

Inwoners550
Dichtheid64 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 520.000 deze listing +130% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt6%
Afstand basisschool1.8 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts2.0 km
Afstand kinderdagverblijf1.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04410790 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.705 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 259.783 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 257 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 8.224 per jaar (~€ 685/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 6.390 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~7196 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3084 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.112 per jaar en 3855 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1873
BouwBestaande bouw
Soort objectLandhuis, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas/Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)D
Inhoud1.305 m³
TuinTuin rondom
Indeling7 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Schagen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.