Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dichtbij Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 houses in Rotterdam met 88–163 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Korfoepad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Korfoepad 9 | 92 | A | € 459.000 | € 4.989 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 13.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 4553 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 593.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991468
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KOV Toverkunst — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nesselande — 0.47 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Charley Toorop — 1.3 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 5.0 km |
| OV-station | Nesselande — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Deli City — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.892 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~378 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 431 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | A | € 565.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 575.400 | +€ 400 | |
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | A | € 565.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 574.200 | € -800 | |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 25.000 | |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | C | € 510.000 |
+€ 36.680
3 stap(pen)
|
€ 546.680 | € -28.320 | |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | C | € 575.000 |
+€ 32.760
3 stap(pen)
|
€ 607.760 | +€ 32.760 | |
| Rutger Metelerkamppad 18 's-Gravenland | 108 | B | € 590.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 610.520 | +€ 35.520 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 616.240 | +€ 41.240 | |
| Tallinnpad 1 Oosterflank | 118 | B | € 510.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 532.420 | € -42.580 | |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | C | € 495.000 |
+€ 35.560
3 stap(pen)
|
€ 530.560 | € -44.440 | |
| Ackersdijkstraat 84 Liskwartier | 105 | C | € 595.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 624.400 | +€ 49.400 | |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | B | € 499.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 522.750 | € -52.250 | |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | B | € 498.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 521.750 | € -53.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Passiebloem 9 Ommoord | 134 | 4 | A | € 625.000 | € 4.664 |
| Tallinnpad 1 Oosterflank | 118 | 4 | B | € 510.000 | € 4.322 |
| Passiebloem 28 Ommoord | 122 | 4 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | 5 | A | € 565.000 | € 4.346 |
| Piet van de Polsingel 172 Terbregge | 122 | 5 | A | € 620.000 | € 5.082 |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | 5 | B | € 499.000 | € 3.992 |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | 5 | C | € 510.000 | € 3.893 |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Torenlaan 20 Overschie | 118 | 5 | C | € 610.000 | € 5.169 |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | 5 | C | € 575.000 | € 4.915 |