house · resale
Florijnhof 23
5551VM Valkenswaard · Brouwershof · wijk Wijk 01 Dommelen · Valkenswaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 187 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Met Ons Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Valkenswaard met 87–162 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-10.1% t.o.v. mediaan van € 3.817/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Valkenswaard
| Inwoners | 1.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 3613 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08580103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Agnetendal — 0.43 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Korner — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dommelen — 0.84 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Dommelen — 0.85 km |
| Restaurant | The deli Company — 0.69 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.048 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.194 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1375 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~375 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 440 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Valkenswaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwstraat 11 Geenhoven | 142 | B | € 415.000 |
+€ 26.980
2 stap(pen)
|
€ 441.980 | +€ 12.980 | |
| Le Sage ten Broekstraat 25 Kerkakkers | 115 | E | € 439.000 |
+€ 47.150
5 stap(pen)
|
€ 486.150 | +€ 57.150 | |
| Bosstraat 72 Turfberg-Noord | 102 | C | € 475.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 503.560 | +€ 74.560 | |
| Nachtegaallaan 19 Geenhoven | 142 | A | € 495.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 506.360 | +€ 77.360 | |
| Lannervalk 1 Hoge Akkers | 130 | A | € 500.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 510.400 | +€ 81.400 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lannervalk 1 Hoge Akkers | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Le Sage ten Broekstraat 25 Kerkakkers | 115 | 4 | E | € 439.000 | € 3.817 |
| Nieuwstraat 11 Geenhoven | 142 | 4 | B | € 415.000 | € 2.923 |
| Nachtegaallaan 19 Geenhoven | 142 | 6 | A | € 495.000 | € 3.486 |
| Bosstraat 72 Turfberg-Noord | 102 | 4 | C | € 475.000 | € 4.657 |
| Sakervalk 22 Hoge Akkers | 157 | 6 | A++ | € 595.000 | € 3.790 |