databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Westerdoksdijk 387

1013AD Amsterdam · Westerdokseiland · wijk Haarlemmerbuurt · Amsterdam

€ 750.000
€ 9.036 / m²
83 3kamers A
Foto 1 van Westerdoksdijk 387 Foto 2 van Westerdoksdijk 387 Foto 3 van Westerdoksdijk 387 Foto 4 van Westerdoksdijk 387 Foto 5 van Westerdoksdijk 387 Foto 6 van Westerdoksdijk 387 Foto 7 van Westerdoksdijk 387 Foto 8 van Westerdoksdijk 387 Foto 9 van Westerdoksdijk 387 Foto 10 van Westerdoksdijk 387 Foto 11 van Westerdoksdijk 387 Foto 12 van Westerdoksdijk 387

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.83 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar La Maison Makelaars & Taxateurs B.V. (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 266 apartments in Amsterdam met 58–107 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+13.8% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Westerdoksdijk

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Westerdoksdijk 151 102 A € 925.000 € 9.069

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners1.845
Dichtheid11829 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 832.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt58%
Afstand basisschool1.1 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363AA03 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Montessorischool de Eilanden — 0.31 km · 20 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Jor & Daan — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.42 km · 24 totaal binnen zoekradius
Apotheek Medicijnman Apotheek Mouw & Kruysse — 0.54 km · 12 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Zwiers — 0.46 km · 18 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis BovenIJ Ziekenhuis — 2.99 km · 4 totaal binnen zoekradius
OV-station CS IJzijde — 0.75 km · 13 totaal binnen zoekradius
Restaurant I-DOCK RESTAURANT — 0.09 km · 171 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.581 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 160.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.328 per jaar (~€ 111/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.692 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1079 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~332 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2008
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelATAG (2013, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud274 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. 82 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt 85 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. 88 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West 85 C € 725.000 +€ 17.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.650 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 742.000 € -8.000
Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord 77 B € 750.000 +€ 8.470
1 stap(pen)
  • B→A: € 8.470 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 758.470 +€ 8.470
Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West 85 B € 750.000 +€ 9.350
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 759.350 +€ 9.350
Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden 76 C € 725.000 +€ 15.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.840 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.360 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 740.200 € -9.800
Staringstraat 9 Cremerbuurt-West 78 A € 740.000 +€ 0 € 740.000 € -10.000
Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord 81 C € 749.000 +€ 16.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 765.200 +€ 15.200
Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier 82 B € 725.000 +€ 9.020
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 734.020 € -15.980
Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West 80 B € 725.000 +€ 8.800
1 stap(pen)
  • B→A: € 8.800 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 733.800 € -16.200
Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West 78 D € 750.000 +€ 21.060
3 stap(pen)
  • D→C: € 5.460 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.580 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 771.060 +€ 21.060

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. 82 3 A € 750.000 € 9.146
Plantage Kerklaan 183 Plantage 84 3 C € 775.000 € 9.226
Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier 82 3 B € 725.000 € 8.841
Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt 85 3 A € 750.000 € 8.824
Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West 85 3 B € 750.000 € 8.824
Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord 81 3 C € 749.000 € 9.247
Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest 82 3 A € 785.000 € 9.573
President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West 85 3 C € 725.000 € 8.529
Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden 81 3 C € 775.000 € 9.568
Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid 83 3 A++ € 700.000 € 8.434
Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt 82 3 B € 800.000 € 9.756