databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Boeroestraat 3

1521SJ Wormerveer · Wormerveer Zuid · wijk Wormerveer · Zaanstad

€ 425.000
€ 5.183 / m²
82 4kamers A++
Foto 1 van Boeroestraat 3 Foto 2 van Boeroestraat 3 Foto 3 van Boeroestraat 3 Foto 4 van Boeroestraat 3 Foto 5 van Boeroestraat 3 Foto 6 van Boeroestraat 3 Foto 7 van Boeroestraat 3 Foto 8 van Boeroestraat 3 Foto 9 van Boeroestraat 3 Foto 10 van Boeroestraat 3 Foto 11 van Boeroestraat 3 Foto 12 van Boeroestraat 3

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.82 m²
Perceel150 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Brantjes Makelaars Wormerland (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Zaanstad met 57–106 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+7.9% t.o.v. mediaan van € 4.803/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Boeroestraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Boeroestraat 24 94 D € 385.000 € 4.096

Buurt in cijfers — Zaanstad

Inwoners3.805
Dichtheid6661 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 332.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt37%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04795110 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school OBS De Mei — 0.37 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt DekaMarkt — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Guisveld — 1.0 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk B en W huisartsen — 0.61 km
Ziekenhuis Zaans Medisch Centrum — 3.99 km
OV-station Wormerveer — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Bonsai Fusion — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.029 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 85.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 984 per jaar (~€ 82/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.111 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~738 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~164 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1930
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterCv-ketel
CV-ketelDaikin (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A2
Inhoud304 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid 94 D € 385.000 +€ 42.300
5 stap(pen)
  • D→C: € 6.580 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.520 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 427.300 +€ 2.300
Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt 84 C € 400.000 +€ 31.920
4 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 431.920 +€ 6.920
Klipperstraat 33 Peldersveld West 84 C € 400.000 +€ 31.920
4 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.720 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 431.920 +€ 6.920
Hoendiep 14 Kalf 97 A € 419.000 +€ 17.460
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.760 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 436.460 +€ 11.460
Tuinstraat 17 Oud Zaandijk 82 D € 375.000 +€ 36.900
5 stap(pen)
  • D→C: € 5.740 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.380 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.560 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 411.900 € -13.100
Dromos 25 Parkrijk Noord 85 A € 425.000 +€ 15.300
2 stap(pen)
  • A→A+: € 6.800 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 440.300 +€ 15.300
Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid 91 C € 375.000 +€ 34.580
4 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.010 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.280 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 409.580 € -15.420
Fresiastraat 2 Wormerveer West 90 D € 400.000 +€ 40.500
5 stap(pen)
  • D→C: € 6.300 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.200 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 440.500 +€ 15.500
Reigerstraat 83 Oud West 74 D € 375.000 +€ 33.300
5 stap(pen)
  • D→C: € 5.180 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.660 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.140 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.920 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 7.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 408.300 € -16.700
De Kuil 34 Kalf Noord 98 A € 425.000 +€ 17.640
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.840 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 442.640 +€ 17.640
De Zevenster 29 Wormerveer West 101 A € 425.000 +€ 18.180
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 10.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 443.180 +€ 18.180
Prins Hendrikstraat 9 Prins Hendrikbuurt 80 C € 375.000 +€ 30.400
4 stap(pen)
  • C→B: € 7.200 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.800 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.400 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 8.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 405.400 € -19.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Oud Heinstraat 27 Rooswijk 83 4 D € 439.000 € 5.289
Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk 84 4 C € 417.500 € 4.970
van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt 83 4 F € 400.000 € 4.819
Dromos 25 Parkrijk Noord 85 4 A € 425.000 € 5.000
Boschstraat 23 Oud Zaandijk 85 4 D € 419.500 € 4.935
Florijn 5 Westzanerdijk 80 4 B € 375.000 € 4.688
Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt 84 3 C € 400.000 € 4.762
Klipperstraat 33 Peldersveld West 84 5 C € 400.000 € 4.762
Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt 74 4 C € 375.000 € 5.068
Tuinstraat 17 Oud Zaandijk 82 3 D € 375.000 € 4.573
Prins Hendrikstraat 9 Prins Hendrikbuurt 80 5 C € 375.000 € 4.688
Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid 91 4 C € 375.000 € 4.121