apartment · resale
Van Bijnkershoeklaan 305
3527XH Utrecht · Transwijk-Noord · wijk Wijk 08 Zuidwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Punt Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 apartments in Utrecht met 47–88 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-27.0% t.o.v. mediaan van € 6.349/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.095 |
|---|---|
| Dichtheid | 6188 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440823
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Anne Frankschool — 0.05 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Moederskind — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.48 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum MediMel — 0.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 2.7 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voetveer over de Kruisvaart — 1.18 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | G's Kitchen — 0.41 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 952 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.583 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~748 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1962 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 224 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | C | € 300.000 |
+€ 17.640
3 stap(pen)
|
€ 317.640 | +€ 2.640 | |
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | G | € 300.000 |
+€ 32.640
7 stap(pen)
|
€ 332.640 | +€ 17.640 | |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | B | € 335.000 |
+€ 13.110
2 stap(pen)
|
€ 348.110 | +€ 33.110 | |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | F | € 335.000 |
+€ 23.400
6 stap(pen)
|
€ 358.400 | +€ 43.400 | |
| Livingstonelaan 638 Kanaleneiland-Zuid | 87 | E | € 325.000 |
+€ 35.670
5 stap(pen)
|
€ 360.670 | +€ 45.670 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 14.040
4 stap(pen)
|
€ 364.040 | +€ 49.040 | |
| Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving | 85 | A | € 360.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 366.800 | +€ 51.800 | |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 |
+€ 17.640
3 stap(pen)
|
€ 367.640 | +€ 52.640 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 |
+€ 6.160
1 stap(pen)
|
€ 371.160 | +€ 56.160 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 22.140
5 stap(pen)
|
€ 372.140 | +€ 57.140 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 23.800
4 stap(pen)
|
€ 373.800 | +€ 58.800 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 27.880
5 stap(pen)
|
€ 377.880 | +€ 62.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | 3 | G | € 300.000 | € 4.412 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | 3 | D | € 350.000 | € 5.147 |
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | 3 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | 4 | C | € 389.000 | € 5.052 |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |