house · resale
Wilhelmina Druckerstraat 13
1991TK Velserbroek · Weidbuurt · wijk Wijk 08 Velserbroek · Velsen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Velsen met 64–119 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+14.4% t.o.v. mediaan van € 4.942/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Wilhelmina Druckerstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Wilhelmina Druckerstraat 43 | 122 | B | € 565.000 | € 4.631 |
Buurt in cijfers — Velsen
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 10063 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 488.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04530802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Roomskatholieke basisschool Beekvliet 2 — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Velserbroek — 0.23 km |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 1.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Driehuis — 1.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fontana — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.483 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 110.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.606 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 328 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Velsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | C | € 498.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 517.900 | € -2.100 | |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | B | € 500.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 510.120 | € -9.880 | |
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | B | € 495.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 507.210 | € -12.790 | |
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | B | € 525.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 535.120 | +€ 15.120 | |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | B | € 489.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 499.890 | € -20.110 | |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | G | € 450.000 |
+€ 41.600
6 stap(pen)
|
€ 491.600 | € -28.400 | |
| De Vliet 7 Maadbuurt | 107 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 30.000 | |
| Wijk aan Zeeërweg 116 Zeeheldenbuurt | 117 | C | € 425.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 448.400 | € -71.600 | |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | D | € 425.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 448.220 | € -71.780 | |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | C | € 425.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 446.400 | € -73.600 | |
| Ranonkelstraat 6 Bloemenbuurt | 68 | C | € 425.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 438.600 | € -81.400 | |
| Frans Naereboutstraat 47 Heidebuurt | 67 | D | € 409.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 427.090 | € -92.910 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 525.000 | € 5.707 |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | 4 | C | € 498.500 | € 5.139 |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | 5 | B | € 489.000 | € 4.939 |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | 5 | D | € 425.000 | € 4.942 |
| Gerard Doustraat 53 Schildersbuurt | 81 | 4 | D | € 399.000 | € 4.926 |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | 5 | G | € 450.000 | € 4.327 |
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | 4 | F | € 350.000 | € 3.535 |
| De Vliet 7 Maadbuurt | 107 | 5 | A | € 550.000 | € 5.140 |
| Zeeuwstraat 11 Duinvlietbuurt | 78 | 4 | A | € 395.000 | € 5.064 |
| Alexander Bellstraat 69 Natuurkundigenbuurt | 104 | 5 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | 5 | C | € 425.000 | € 3.972 |