house · resale
Gele Varaan 14
1704TJ Heerhugowaard · Butterhuizen Noord · wijk Butterhuizen · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Dijk en Waard met 79–148 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 3.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 5769 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Jenaplanschool De Zonnewijzer — 0.44 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Komeet — 1.01 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stad van de Zon — 1.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 0.31 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 1.65 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.78 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.181 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 396 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | C | € 400.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 424.400 | € -600 | |
| Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord | 128 | B | € 425.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 439.080 | +€ 14.080 | |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | C | € 419.500 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 442.300 | +€ 17.300 | |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | C | € 385.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 407.000 | € -18.000 | |
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | C | € 375.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 399.200 | € -25.800 | |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| van Dussenlaan 12 Heemradenbuurt | 133 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | B | € 450.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 461.770 | +€ 36.770 | |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | € -38.450 | |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 386.550 | € -38.450 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | 6 | C | € 375.000 | € 3.099 |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | 5 | C | € 419.500 | € 3.680 |
| Azalealaan 17 Recreatiebuurt | 116 | 6 | C | € 339.000 | € 2.922 |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | 5 | A | € 395.000 | € 3.405 |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | 5 | C | € 385.000 | € 3.500 |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | 5 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | 5 | C | € 400.000 | € 3.279 |
| Kuipersgroet 12 Mayersloot Noord | 108 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.398 |
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | 6 | A | € 375.000 | € 2.953 |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | 5 | C | € 469.500 | € 4.388 |
| Uranuslaan 4 Planetenwijk | 116 | 5 | B | € 345.000 | € 2.974 |