Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Zoetermeer met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 4.049/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 6971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 424.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370505
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Piramide — 0.25 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Varabo Kinderopvang — 1.01 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Middelwaard — 0.49 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Chiropraktie M.H. den Baars — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 2.82 km |
| OV-station | Meerzicht — 0.47 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie Meerzicht — 0.55 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.530 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant ecoTec Pro (VHR NL CW 4/5-3 R) (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 423 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 497.600 | +€ 2.600 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 34.560
3 stap(pen)
|
€ 499.560 | +€ 4.560 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 499.830 | +€ 4.830 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | C | € 460.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 485.000 | € -10.000 | |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Oriëntblauw 15 Blauwenbuurt | 140 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 526.000 | +€ 31.000 | |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | € -32.020 | |
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | C | € 500.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 527.400 | +€ 32.400 | |
| Van Wijngaardenstraat 38 Palenstein-Zuid | 144 | C | € 500.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 528.800 | +€ 33.800 | |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | A | € 459.500 | +€ 0 | € 459.500 | € -35.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 565.000 | € 4.380 |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | 5 | A | € 550.000 | € 4.044 |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | 6 | C | € 460.000 | € 3.680 |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | 6 | C | € 500.000 | € 3.846 |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| César Franckrode 39 Rodenbuurt-West | 128 | 6 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Teakhout 24 Houtbuurt-Oost | 138 | 5 | A | € 550.000 | € 3.986 |