apartment · resale
Schansplein 2
3751BS Bunschoten-Spakenburg · Spakenburg · wijk Wijk 00 · Bunschoten
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meerwaerde Makelaars en Financieel adviseurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Bunschoten
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 4467 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03130002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Wegwijzer — 0.25 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterschool Kwetternest — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.06 km |
| Restaurant | The Smokehouse — 0.02 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.053 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.146 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~910 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~280 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 230 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bunschoten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Meent 63 Spakenburg | 62 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | € -21.000 | |
| Spuistraat 24 Spakenburg | 69 | C | € 395.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 408.800 | € -21.200 | |
| Visrokersplein 13 Spakenburg | 77 | B | € 390.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 398.470 | € -31.530 |
Alle vergelijkbare woningen (3)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spuistraat 24 Spakenburg | 69 | 4 | C | € 395.000 | € 5.725 |
| Visrokersplein 13 Spakenburg | 77 | 2 | B | € 390.000 | € 5.065 |
| De Meent 63 Spakenburg | 62 | 2 | A | € 409.000 | € 6.597 |