Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rijndelta Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 122 apartments in Rotterdam met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 96e percentiel (+37.7% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kruisplein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kruisplein 796 | 101 | A | € 675.000 | € 6.683 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 10865 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 85% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990112
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.44 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Baboeloes — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 36 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Erasmus — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 0.59 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eendrachtsplein — 0.36 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Caribbean Swing — 0.06 km · 238 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.320 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 938 per jaar (~€ 78/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.398 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~737 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~201 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 217 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noordsingel 262 Agniesebuurt | 74 | A++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 14.000 | |
| Westplein 71 Nieuwe Werk | 81 | A | € 495.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 501.480 | +€ 15.480 | |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | C | € 449.500 |
+€ 18.480
3 stap(pen)
|
€ 467.980 | € -18.020 | |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | C | € 425.000 |
+€ 21.000
3 stap(pen)
|
€ 446.000 | € -40.000 | |
| Berkelselaan 70 Liskwartier | 65 | C | € 425.000 |
+€ 18.200
3 stap(pen)
|
€ 443.200 | € -42.800 | |
| Roentgenstraat 129 Feijenoord | 63 | A+++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -61.000 | |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | D | € 395.000 |
+€ 26.250
4 stap(pen)
|
€ 421.250 | € -64.750 | |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | A | € 415.000 |
+€ 5.920
1 stap(pen)
|
€ 420.920 | € -65.080 | |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | A | € 415.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 420.760 | € -65.240 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 419.940 | € -66.060 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 19.320
3 stap(pen)
|
€ 418.820 | € -67.180 | |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | C | € 395.000 |
+€ 17.360
3 stap(pen)
|
€ 412.360 | € -73.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Berkelselaan 70 Liskwartier | 65 | 2 | C | € 425.000 | € 6.538 |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | 2 | C | € 389.000 | € 5.985 |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | 3 | C | € 449.500 | € 6.811 |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | 2 | A | € 400.000 | € 5.556 |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | 2 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Roentgenstraat 129 Feijenoord | 63 | 3 | A+++ | € 425.000 | € 6.746 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | 3 | A | € 415.000 | € 5.764 |
| Noordsingel 262 Agniesebuurt | 74 | 3 | A++ | € 500.000 | € 6.757 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |