house · resale
Raad van Europastraat 44
2694DB 's-Gravenzande · Dorp oost · wijk Wijk 04 's-Gravenzande · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 217 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Helm & Heus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Westland met 89–166 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+9.3% t.o.v. mediaan van € 4.646/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 7019 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 523.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.59 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Tygrys Sklep — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Oude Land — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijken Deunisvelt en Dupuis — 1.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia — 4.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Plan B — 0.83 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.252 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1408 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~384 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 479 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | C | € 625.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 650.760 | +€ 760 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 647.420 | € -2.580 | |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | A++++ | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | +€ 20.000 | |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 629.450 | € -20.550 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 621.520 | € -28.480 | |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | A | € 600.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 610.400 | € -39.600 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 604.700 | € -45.300 | |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | A | € 685.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 695.720 | +€ 45.720 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 597.800 | € -52.200 | |
| Noordwind 26 centrumgebied 's-Gravenzande | 110 | D | € 675.000 |
+€ 38.500
4 stap(pen)
|
€ 713.500 | +€ 63.500 | |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | A | € 575.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 584.680 | € -65.320 | |
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | 4 | A | € 600.000 | € 4.615 |
| Andriessenlaan 40 Zandevelt | 119 | 4 | B | € 719.000 | € 6.042 |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | 4 | A | € 500.000 | € 4.065 |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | 5 | A | € 575.000 | € 4.752 |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | 5 | B | € 625.000 | € 5.297 |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | 5 | B | € 575.000 | € 4.792 |
| Voorstraat 10 Poeldijk Centrumgebied | 147 | 4 | C | € 695.000 | € 4.728 |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | 5 | C | € 515.000 | € 4.292 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |