house · resale
Molenweg 65
2681GR Monster · Kleine Geest en Molenwijk · wijk Wijk 05 Monster · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 206 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thuismakelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Westland met 61–114 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+13.7% t.o.v. mediaan van € 4.948/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 3.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 7894 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830504
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Strandwacht Westland — 0.3 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Monster — 0.36 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Brinck — 0.63 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 2.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mykonos — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.510 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1496 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 352 per jaar en 352 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remehe Tzerra Ace 28c (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 310 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fluwijn 122 Het Nieuwe water | 88 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied | 96 | G | € 475.000 |
+€ 27.840
5 stap(pen)
|
€ 502.840 | +€ 7.840 | |
| Vivaldi 21 Zwartenhoek | 105 | C | € 495.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 504.450 | +€ 9.450 | |
| Obrecht 42 Zwartenhoek | 100 | C | € 500.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 509.000 | +€ 14.000 | |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | C | € 467.500 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 477.130 | € -17.870 | |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | C | € 469.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 476.740 | € -18.260 | |
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | A | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 25.000 | |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Elzenhof 7 Oudeland | 113 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | C | € 450.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 458.460 | € -36.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | 4 | C | € 469.000 | € 5.453 |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | 4 | C | € 450.000 | € 4.787 |
| Fluwijn 122 Het Nieuwe water | 88 | 5 | A+++ | € 500.000 | € 5.682 |
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | 4 | A | € 520.000 | € 5.361 |
| van Lockhorststraat 10 De Lier West | 88 | 5 | B | € 419.000 | € 4.761 |
| Obrecht 42 Zwartenhoek | 100 | 4 | C | € 500.000 | € 5.000 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied | 96 | 5 | G | € 475.000 | € 4.948 |
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | 4 | C | € 625.000 | € 6.793 |
| Maasdijk 140 's-Gravenzande Buitengebied | 97 | 3 | A | € 550.000 | € 5.670 |
| Vivaldi 21 Zwartenhoek | 105 | 5 | C | € 495.000 | € 4.714 |
| Prins Hendrikstraat 8 Wateringen Noord en Ambachtshof | 85 | 4 | F | € 275.000 | € 3.235 |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | 5 | C | € 467.500 | € 4.369 |