house · resale
Piet van de Polsingel 172
3056AK Rotterdam · Terbregge · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vogelenzang de Jong Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 houses in Rotterdam met 85–158 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+14.9% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 1878 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 568.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990664
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.45 km |
| Supermarkt | PLUS Kevin van Dam — 1.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Beethoven — 1.35 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 2.9 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.45 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.960 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.952 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.123 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1586 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~488 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ackersdijkstraat 84 Liskwartier | 105 | C | € 595.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 616.000 | € -4.000 | |
| Passiebloem 9 Ommoord | 134 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 5.000 | |
| Torenlaan 20 Overschie | 118 | C | € 610.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 633.600 | +€ 13.600 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 605.600 | € -14.400 | |
| Rutger Metelerkamppad 18 's-Gravenland | 108 | B | € 590.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 601.880 | € -18.120 | |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -20.000 | |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | C | € 575.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 598.400 | € -21.600 | |
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | C | € 625.000 |
+€ 28.200
2 stap(pen)
|
€ 653.200 | +€ 33.200 | |
| Korfoepad 113 Nesselande | 126 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -45.000 | |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | C | € 645.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 671.600 | +€ 51.600 | |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | C | € 649.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 672.800 | +€ 52.800 | |
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | +€ 53.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Torenlaan 20 Overschie | 118 | 5 | C | € 610.000 | € 5.169 |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | 5 | C | € 649.000 | € 5.454 |
| Stikkerpad 2 Prinsenland | 117 | 5 | C | € 575.000 | € 4.915 |
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | 5 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Annie van Eesstraat 15 Prinsenland | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | 5 | A | € 565.000 | € 4.346 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | 5 | B | € 499.000 | € 3.992 |
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |