Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 197 m² |
| Perceel | 228 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarscentrum - Dé lokale specialist! (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Den Haag met 137–256 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-16.8% t.o.v. mediaan van € 5.183/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 5664 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +73% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184419
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Balans — 0.15 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Vlietkinderen Wauw — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Leidschenveen — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Leidschendam Zuid — 1.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 2.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leidschenveen — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Bali — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 182.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 197 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.152 per jaar (~€ 263/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.321 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2561 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~788 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha WD6 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 738 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € 0 | |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | A+ | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | +€ 15.000 | |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | C | € 777.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 806.800 | € -43.200 | |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | A | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 45.000 | |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | A | € 900.000 | +€ 0 | € 900.000 | +€ 50.000 | |
| Waterbiesweg 34 Zonne Veld | 156 | A+ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -50.000 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 902.050 | +€ 52.050 | |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | D | € 750.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 787.800 | € -62.200 | |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | D | € 895.000 |
+€ 52.380
3 stap(pen)
|
€ 947.380 | +€ 97.380 | |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -100.000 | |
| Parsifalstraat 11 Componistenbuurt | 142 | D | € 700.000 |
+€ 38.340
3 stap(pen)
|
€ 738.340 | € -111.660 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Vestdijkstraat 29 Erasmus Veld | 187 | 6 | A | € 695.000 | € 3.717 |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | 7 | D | € 895.000 | € 4.613 |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | 5 | A | € 900.000 | € 4.639 |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | 5 | A | € 895.000 | € 4.387 |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | 6 | C | € 1.055.000 | € 5.642 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | 6 | A+++ | € 1.065.000 | € 5.884 |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | 6 | C | € 1.100.000 | € 5.263 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | 7 | A | € 979.000 | € 5.659 |
| Minckelersstraat 68 Noordpolderbuurt | 175 | 6 | D | € 550.000 | € 3.143 |