databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Grateastraat 21

2909PE Capelle aan den IJssel · Fascinatio-oost · wijk Rivium · Capelle aan den IJssel

€ 585.000
€ 4.606 / m²
127 5kamers A++
Foto 1 van Grateastraat 21 Foto 2 van Grateastraat 21 Foto 3 van Grateastraat 21 Foto 4 van Grateastraat 21 Foto 5 van Grateastraat 21 Foto 6 van Grateastraat 21 Foto 7 van Grateastraat 21 Foto 8 van Grateastraat 21 Foto 9 van Grateastraat 21 Foto 10 van Grateastraat 21 Foto 11 van Grateastraat 21 Foto 12 van Grateastraat 21

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.127 m²
Perceel128 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar HUIZEN010 Makelaardij (MZV)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Capelle aan den IJssel met 88–165 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+13.5% t.o.v. mediaan van € 4.057/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel

Inwoners1.490
Dichtheid6212 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 469.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt37%
Afstand basisschool1.5 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05020992 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Wonderwind — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Boon's Dagmarkt — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Fascinatio — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Fascinatio — 0.11 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis De Lupine — 2.32 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station 's-Gravenweg — 0.15 km · 8 totaal binnen zoekradius
Restaurant Masha — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.793 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 120.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.524 per jaar (~€ 127/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.920 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1143 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~254 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A2
Inhoud435 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Arica 120 Vuykterrein 128 B € 545.000 +€ 37.120
3 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 582.120 € -2.880
Ahrdal 10 Dalenbuurt 144 C € 535.000 +€ 54.720
4 stap(pen)
  • C→B: € 12.960 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.840 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.520 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 589.720 +€ 4.720
Talingstraat 22 Kievitlaan 140 A+ € 565.000 +€ 14.000
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 14.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 579.000 € -6.000
Solislaan 75 Fascinatio-west 116 A € 595.000 +€ 20.880
2 stap(pen)
  • A→A+: € 9.280 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 615.880 +€ 30.880
Pascaltuin 23 Tuinenbuurt 133 A € 525.000 +€ 23.940
2 stap(pen)
  • A→A+: € 10.640 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 548.940 € -36.060
Filosofentuin 36 Tuinenbuurt 122 C € 495.000 +€ 46.360
4 stap(pen)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.420 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.760 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 541.360 € -43.640
Merelhoven 98 Merelbuurt 142 A+ € 525.000 +€ 14.200
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 14.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 539.200 € -45.800
Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt 110 A € 515.000 +€ 19.800
2 stap(pen)
  • A→A+: € 8.800 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 534.800 € -50.200
Walvisbaai 26 Baaienbuurt 122 A € 500.000 +€ 21.960
2 stap(pen)
  • A→A+: € 9.760 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 521.960 € -63.040
2e Articuslaan 4 Fascinatio-west 95 A € 500.000 +€ 17.100
2 stap(pen)
  • A→A+: € 7.600 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 9.500 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 517.100 € -67.900
Lippedal 12 Dalenbuurt 128 C € 450.000 +€ 48.640
4 stap(pen)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 498.640 € -86.360

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Arica 120 Vuykterrein 128 5 B € 545.000 € 4.258
Walvisbaai 26 Baaienbuurt 122 5 A € 500.000 € 4.098
Solislaan 75 Fascinatio-west 116 5 A € 595.000 € 5.129
Lippedal 12 Dalenbuurt 128 5 C € 450.000 € 3.516
Pascaltuin 23 Tuinenbuurt 133 4 A € 525.000 € 3.947
Filosofentuin 36 Tuinenbuurt 122 4 C € 495.000 € 4.057
Ahrdal 10 Dalenbuurt 144 5 C € 535.000 € 3.715
Talingstraat 22 Kievitlaan 140 6 A+ € 565.000 € 4.036
Merelhoven 98 Merelbuurt 142 6 A+ € 525.000 € 3.697
Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt 110 4 A € 515.000 € 4.682
Van Maerlantpark 46 Dichtersbuurt 139 4 A+ € 750.000 € 5.396
Feestdans 59 Dansenbuurt-noord 106 6 A € 425.000 € 4.009