house · resale
Pascaltuin 23
2908XH Capelle aan den IJssel · Tuinenbuurt · wijk Schollevaar Noord · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 258 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Capelle aan den IJssel met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-2.7% t.o.v. mediaan van € 4.057/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 575 |
|---|---|
| Dichtheid | 3156 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 434.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 1% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020888
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sjalomschool — 0.6 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.77 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schollevaar — 0.71 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 2.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Schollevaar — 0.6 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw Azie — 0.48 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.683 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, halfvrijstaande woning (semi-bungalow) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 498 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | C | € 495.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 519.400 | € -5.600 | |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -10.000 | |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | B | € 545.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 559.080 | +€ 34.080 | |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | C | € 535.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 563.800 | +€ 38.800 | |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | C | € 450.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 475.600 | € -49.400 | |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 60.000 | |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | 4 | C | € 495.000 | € 4.057 |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | 5 | B | € 545.000 | € 4.258 |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | 5 | A++ | € 585.000 | € 4.606 |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | 5 | C | € 450.000 | € 3.516 |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | 5 | C | € 535.000 | € 3.715 |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | 5 | A | € 500.000 | € 4.098 |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | 4 | A | € 515.000 | € 4.682 |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | 5 | A | € 595.000 | € 5.129 |
| Van Maerlantpark 46 Dichtersbuurt | 139 | 4 | A+ | € 750.000 | € 5.396 |
| Lahndal 5 Dalenbuurt | 161 | 5 | C | € 650.000 | € 4.037 |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | 4 | A | € 500.000 | € 5.263 |