apartment · resale
Witte de Withstraat 123
2518CS Den Haag · Zeeheldenkwartier · wijk Wijk 22 Zeeheldenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Claassen & Partners Verkoopmakelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Den Haag met 58–109 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+27.7% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 12.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 15914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182245
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Max Velthuijs — 0.36 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Big Ben Kids Centre — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.18 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Prins Hendrikplein — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | van Pelt — 0.19 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Haley's Comet Breakfastclub — 0.05 km · 159 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.494 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en elektrische verwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 281 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 1.000 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | +€ 2.000 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | +€ 6.690 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | € -8.130 | |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | D | € 465.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 485.250 | € -13.750 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | € -13.990 | |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| Spuistraat 66 Voorhout | 72 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 26.000 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -30.000 | |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | +€ 31.000 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | € -40.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | 3 | A | € 530.000 | € 6.310 |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | 3 | C | € 485.000 | € 6.062 |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | 3 | B | € 450.000 | € 5.556 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | 3 | A | € 450.000 | € 5.696 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | 3 | B | € 575.000 | € 6.389 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |