house · resale
Bosdreef 42
3247XD Dirksland · Dirksland centrum · wijk Dirksland · Goeree-Overflakkee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Perceel | 295 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meijer Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Goeree-Overflakkee met 70–130 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+44.1% t.o.v. mediaan van € 3.920/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goeree-Overflakkee
| Inwoners | 1.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 5541 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 281.000 deze listing +101% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19240701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Inktvis — 0.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Van Luijk — 0.66 km |
| Apotheek | BENU Apotheek Dirksland — 0.4 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Dirksland — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van Weel-Bethesda Ziekenhuis — 0.55 km |
| OV-station | Dirksland Ziekenhuis — 0.49 km |
| Restaurant | Lunchroom Broodje — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.864 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1700 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~600 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 400 per jaar en 400 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1962 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 387 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Goeree-Overflakkee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boomgaardpad 29 Ooltgensplaat woonkern | 111 | B | € 568.000 | +€ 0 | € 568.000 | +€ 3.000 | |
| Dieklaan 12 Middelharnis Nieuw Zeeland | 83 | C | € 540.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 547.470 | € -17.530 | |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -66.000 | |
| Springert 18 Ouddorp zuid | 92 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -90.000 | |
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -100.000 | |
| Singelkade 30 Middelharnis westplaat | 128 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -106.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | 4 | A | € 449.000 | € 4.989 |
| Boomgaardpad 29 Ooltgensplaat woonkern | 111 | 5 | B | € 568.000 | € 5.117 |
| Springert 18 Ouddorp zuid | 92 | 3 | A | € 475.000 | € 5.163 |
| Azaleastraat 29 Stellendam west | 104 | 4 | A+ | € 399.000 | € 3.837 |
| Dieklaan 12 Middelharnis Nieuw Zeeland | 83 | 4 | C | € 540.000 | € 6.506 |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | 4 | E | € 395.000 | € 4.389 |
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | 5 | A | € 385.000 | € 3.738 |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | 5 | A | € 375.000 | € 3.538 |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | 4 | A | € 465.000 | € 3.875 |
| Willem de Jagerstraat 54 Stellendam west | 94 | 4 | C | € 325.000 | € 3.457 |
| Sommelsdijkse Havendijk 4 Middelharnis westplaat | 122 | 4 | A | € 499.000 | € 4.090 |