apartment · resale
Fanny Blankers-Koenplein 19
2031VW Haarlem · Sportliedenbuurt · wijk Waarder- en Veerpolder · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Engelen Makelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Haarlem met 67–124 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+10.3% t.o.v. mediaan van € 6.139/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.680 |
|---|---|
| Dichtheid | 11357 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 618.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kring — 0.33 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Kennemerplein — 0.78 km |
| Supermarkt | Marrakech Markt — 0.53 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Teyler Apotheek — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartpraktijk JB van den Berg — 0.65 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Menu Corridor — 0.22 km · 87 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.536 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.231 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1248 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~384 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 396 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gedempte Voldersgracht 4 Vijfhoek | 106 | A+ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -5.000 | |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | E | € 625.000 |
+€ 30.030
4 stap(pen)
|
€ 655.030 | +€ 5.030 | |
| Bloemhofstraat 19 Rozenprieel-zuid | 99 | C | € 675.000 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 694.800 | +€ 44.800 | |
| Leonard Springerlaan 143 Kunstschildersbuurt | 105 | C | € 575.000 |
+€ 16.275
2 stap(pen)
|
€ 591.275 | € -58.725 | |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | A+++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -65.000 | |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | D | € 525.000 |
+€ 21.060
3 stap(pen)
|
€ 546.060 | € -103.940 | |
| Kamperlaan 52 Welgelegen | 121 | B | € 750.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 763.310 | +€ 113.310 | |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | B | € 525.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 534.570 | € -115.430 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 520.110 | € -129.890 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bloemhofstraat 19 Rozenprieel-zuid | 99 | 3 | C | € 675.000 | € 6.818 |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | 3 | E | € 625.000 | € 6.868 |
| Leonard Springerlaan 143 Kunstschildersbuurt | 105 | 3 | C | € 575.000 | € 5.476 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Gedempte Voldersgracht 4 Vijfhoek | 106 | 4 | A+ | € 645.000 | € 6.085 |
| Crayenesterlaan 134 Zuiderhout | 104 | 3 | B | € 825.000 | € 7.933 |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | 3 | D | € 525.000 | € 6.731 |