Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 207 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Stuurman en Stuurman Makelaars en Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Zaanstad met 83–154 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+4.0% t.o.v. mediaan van € 4.444/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 5.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 6152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing +58% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04793110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Piramide — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen De Piramide — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Westzijderveld — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Westzijderveld Maatschap Huisartsen — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.4 km |
| OV-station | Koog aan de Zaan — 0.54 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Arawan — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.380 per jaar (~€ 198/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.824 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2023 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~714 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 476 per jaar en 476 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 436 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | C | € 535.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 546.610 | € -3.390 | |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -11.000 | |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | C | € 525.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 536.970 | € -13.030 | |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | C | € 525.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 534.090 | € -15.910 | |
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | E | € 550.000 |
+€ 26.400
3 stap(pen)
|
€ 576.400 | +€ 26.400 | |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | E | € 495.000 |
+€ 26.400
3 stap(pen)
|
€ 521.400 | € -28.600 | |
| H.P. Berlagestraat 63 Parkrijk Zuid | 125 | A | € 517.500 | +€ 0 | € 517.500 | € -32.500 | |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | C | € 585.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 595.440 | +€ 45.440 | |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | C | € 495.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 503.370 | € -46.630 | |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| H.P. Berlagestraat 63 Parkrijk Zuid | 125 | 5 | A | € 517.500 | € 4.140 |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | 5 | C | € 535.000 | € 4.147 |
| Max Havelaarstraat 9 Westerwatering Zuid | 128 | 5 | A | € 600.000 | € 4.688 |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | 5 | A | € 539.000 | € 4.146 |
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | 6 | E | € 550.000 | € 4.583 |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | 5 | A | € 473.000 | € 4.300 |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | 4 | C | € 585.000 | € 5.043 |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | 5 | C | € 450.000 | € 4.018 |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | 4 | E | € 495.000 | € 4.125 |
| Beekdal 11 Waterrijk | 119 | 6 | A | € 474.500 | € 3.987 |