Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 683 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Apeldoorn met 92–171 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+42.0% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 160 |
|---|---|
| Dichtheid | 198 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing +121% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare basisschool De Rietendakschool — 0.79 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kleine Wijzer — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zegers-Botta — 1.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 1.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 1.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mas Surabaya — 0.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.812 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 173.587 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.300 per jaar (~€ 275/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.087 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1188 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.188 per jaar en 1188 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 496 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holthuis 37 Holthuizen | 125 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -3.500 | |
| Woeste Hoefweg 27 Bosgebied Hoenderloo | 119 | F | € 825.000 |
+€ 20.230
3 stap(pen)
|
€ 845.230 | +€ 46.730 | |
| De Moeraseik 14 Osseveld-Oost | 153 | B | € 739.500 | +€ 0 | € 739.500 | € -59.000 | |
| Ugchelseweg 102 Ugchelen | 159 | D | € 869.000 |
+€ 11.130
1 stap(pen)
|
€ 880.130 | +€ 81.630 | |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | E | € 699.000 |
+€ 17.810
2 stap(pen)
|
€ 716.810 | € -81.690 | |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -103.500 | |
| Asselsestraat 311 Driehuizen | 100 | D | € 679.000 |
+€ 7.000
1 stap(pen)
|
€ 686.000 | € -112.500 | |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | A | € 669.500 | +€ 0 | € 669.500 | € -129.000 | |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | B | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -148.500 | |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | B | € 649.500 | +€ 0 | € 649.500 | € -149.000 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -149.500 | |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | D | € 629.000 |
+€ 10.990
1 stap(pen)
|
€ 639.990 | € -158.510 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Holthuis 37 Holthuizen | 125 | 3 | B | € 795.000 | € 6.360 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | 4 | B | € 649.500 | € 4.510 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Woeste Hoefweg 27 Bosgebied Hoenderloo | 119 | 5 | F | € 825.000 | € 6.933 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | 5 | B | € 649.000 | € 5.364 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| De Moeraseik 14 Osseveld-Oost | 153 | 4 | B | € 739.500 | € 4.833 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |