apartment · resale
Titus Brandsmastraat 49
3621KB Breukelen · Breukelen Noord · wijk Wijk 02 Breukelen · Stichtse Vecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lyanne Metz Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Stichtse Vecht
| Inwoners | 3.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 5744 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 481.000 deze listing -27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19040207
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Schepershoek — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "De Klimboom" — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Peter Bogers — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Breukelen — 0.82 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Breukelen — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breukelen — 1.58 km |
| Restaurant | Restaurant Bloei — 0.55 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 74.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.809 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler (huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 270 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Stichtse Vecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuyperstraat 14 Staatsliedenbuurt | 74 | E | € 335.000 |
+€ 16.280
3 stap(pen)
|
€ 351.280 | +€ 2.280 | |
| Antilopespoor 385 Antilopespoor | 80 | C | € 369.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 376.200 | +€ 27.200 | |
| Troelstrastraat 12 Staatsliedenbuurt | 75 | C | € 385.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 391.750 | +€ 42.750 | |
| Reigerskamp 608 Reigerskamp | 85 | C | € 389.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 396.650 | +€ 47.650 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Antilopespoor 385 Antilopespoor | 80 | 4 | C | € 369.000 | € 4.612 |
| Reigerskamp 608 Reigerskamp | 85 | 3 | C | € 389.000 | € 4.576 |
| Troelstrastraat 12 Staatsliedenbuurt | 75 | 4 | C | € 385.000 | € 5.133 |
| Kuyperstraat 14 Staatsliedenbuurt | 74 | 3 | E | € 335.000 | € 4.527 |
| Safariweg 339 Bisonspoor | 76 | 3 | A | € 425.000 | € 5.592 |