Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 70 houses in Apeldoorn met 85–158 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 4.401/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 560 |
|---|---|
| Dichtheid | 1686 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Emmaschool — 0.28 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa IN Kleur — 0.83 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Gaarde — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 2.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 1.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hong Kong — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.708 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.410 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1342 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HR Eco 36 (CW5) (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 462 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | C | € 439.500 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 473.940 | € -1.060 | |
| 1e Wormenseweg 26 Brummelhof | 97 | C | € 450.000 |
+€ 27.160
3 stap(pen)
|
€ 477.160 | +€ 2.160 | |
| Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 114 | A | € 475.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 484.120 | +€ 9.120 | |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | C | € 425.000 |
+€ 40.320
3 stap(pen)
|
€ 465.320 | € -9.680 | |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | C | € 425.000 |
+€ 26.790
3 stap(pen)
|
€ 451.790 | € -23.210 | |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -30.000 | |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | B | € 419.500 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 444.200 | € -30.800 | |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | A | € 429.500 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 439.500 | € -35.500 | |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | A | € 427.500 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 436.620 | € -38.380 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 435.200 | € -39.800 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 434.040 | € -40.960 | |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | C | € 398.500 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 432.940 | € -42.060 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | 5 | C | € 398.500 | € 3.240 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | 5 | C | € 398.000 | € 3.210 |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Salomonszegel 51 Sluisoord | 130 | 5 | B | € 419.500 | € 3.227 |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | 5 | B | € 399.500 | € 3.415 |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | 5 | A | € 425.000 | € 3.761 |