apartment · resale
Asterstraat 53
2565TS Den Haag · Bloemenbuurt-Oost · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Den Haag met 55–102 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+19.6% t.o.v. mediaan van € 4.651/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Asterstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Asterstraat 38 | 60 | C | € 325.000 | € 5.417 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 10809 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181251
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Segbroek College — 0.32 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tiffany's Daycare — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Van Laaren — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wester Polikliniek — 0.24 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.77 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Catch-Up — 0.19 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.370 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.203 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 291 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | C | € 425.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 441.200 | +€ 1.700 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 441.600 | +€ 2.100 | |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | D | € 425.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 444.710 | +€ 5.210 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 431.000 | € -8.500 | |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 10.500 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 33.600
6 stap(pen)
|
€ 428.600 | € -10.900 | |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 450.600 | +€ 11.100 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 426.730 | € -12.770 | |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -14.500 | |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -14.500 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 458.470 | +€ 18.970 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | +€ 19.410 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | 4 | D | € 469.000 | € 5.790 |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | 4 | A | € 475.000 | € 5.938 |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | 4 | D | € 465.000 | € 6.200 |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | 4 | B | € 385.000 | € 5.000 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | 4 | A | € 500.000 | € 6.173 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | 4 | B | € 375.000 | € 4.934 |