house · resale
Dokter B.J.Buurmanstraat 38
3433AS Nieuwegein · Vreeswijk · wijk Vreeswijk · Nieuwegein
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 163 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aspekt Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Nieuwegein met 67–126 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-0.6% t.o.v. mediaan van € 4.407/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 2.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 4312 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 381.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03561301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Willem Alexander school — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vreeswijk — 0.91 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Heikens & Broeder — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 2.24 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eigenweize — 0.29 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.940 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.191 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1649 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~582 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 388 per jaar en 388 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2005, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 343 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | C | € 420.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 430.530 | +€ 5.530 | |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | D | € 415.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 432.280 | +€ 7.280 | |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | C | € 440.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 448.280 | +€ 23.280 | |
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Strawinskystraat 88 Zuilenstein-Zuid | 86 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 50.000 | |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 60.000 | |
| Oeverloper 6 Doorslag-Oost | 122 | D | € 475.000 |
+€ 19.520
2 stap(pen)
|
€ 494.520 | +€ 69.520 | |
| Rendierweide 48 Binnenweides | 126 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rigolettoplantsoen 16 Zuilenstein-Noord | 100 | 4 | B | € 450.000 | € 4.500 |
| Gildenborglaan 6 Vreeswijk | 92 | 4 | C | € 440.000 | € 4.783 |
| Prof. Dr. Kramerslaan 13 Jutphaas | 108 | 5 | D | € 415.000 | € 3.843 |
| Rijnenborghstraat 26 Jutphaas | 91 | 4 | B | € 435.000 | € 4.780 |
| Rietzanger 4 Doorslag-Noord | 90 | 4 | A | € 425.000 | € 4.722 |
| Hooiersweide 95 Buitenweides | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Frederik van Eedenhove 39 Hoven-Oost | 88 | 5 | A | € 500.000 | € 5.682 |
| Govert Flinckhage 22 Hagen | 105 | 4 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Strawinskystraat 88 Zuilenstein-Zuid | 86 | 4 | B | € 395.000 | € 4.593 |
| Brielseveste 23 Vesten | 112 | 5 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Aart van der Leeuwhove 6 Hoven-Oost | 105 | 4 | A+ | € 530.000 | € 5.048 |
| Acaciastraat 27 Zandveld | 117 | 5 | C | € 420.000 | € 3.590 |