databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Isadora Duncanweg 25

1326SL Almere · Danswijk Zuidoost · wijk Danswijk · Almere

€ 450.000
€ 3.782 / m²
119 5kamers A
Foto 1 van Isadora Duncanweg 25 Foto 2 van Isadora Duncanweg 25 Foto 3 van Isadora Duncanweg 25 Foto 4 van Isadora Duncanweg 25 Foto 5 van Isadora Duncanweg 25 Foto 6 van Isadora Duncanweg 25 Foto 7 van Isadora Duncanweg 25 Foto 8 van Isadora Duncanweg 25 Foto 9 van Isadora Duncanweg 25 Foto 10 van Isadora Duncanweg 25 Foto 11 van Isadora Duncanweg 25 Foto 12 van Isadora Duncanweg 25

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.119 m²
Perceel198 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Almere met 83–154 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-8.4% t.o.v. mediaan van € 4.130/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Isadora Duncanweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Isadora Duncanweg 55 94 A € 414.500 € 4.410

Buurt in cijfers — Almere

Inwoners1.165
Dichtheid10332 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 377.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt18%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00341903 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Zevensprong — 0.16 km · 16 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Parkwijk — 1.5 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Castrovalva — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Flevoziekenhuis — 2.46 km
OV-station Almere Parkwijk — 1.73 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Switie — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.307 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1547 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~476 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1997
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieGrotendeels dubbelglas en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud422 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Almere

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid 114 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord 108 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west 120 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
A. Roland Holststraat 32 Literatuurwijk Noordwest 118 A+ € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Julistraat 99 Seizoenenbuurt West 124 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Schildmeerstraat 7 Waterwijk West 132 A+ € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord 117 A € 445.000 +€ 0 € 445.000 € -5.000
Sambastraat 47 Danswijk Noordoost 100 A € 439.500 +€ 0 € 439.500 € -10.500
Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West 118 B € 450.000 +€ 12.980
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 462.980 +€ 12.980
Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden 125 B € 450.000 +€ 13.750
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.750 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 463.750 +€ 13.750
Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest 136 B € 450.000 +€ 14.960
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.960 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 464.960 +€ 14.960
Venloweg 60 Stedenwijk Zuid 112 A+ € 435.000 +€ 0 € 435.000 € -15.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord 117 5 A € 445.000 € 3.803
Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid 114 5 A € 450.000 € 3.947
Geerten Gossaertpad 21 Literatuurwijk Noordwest 124 5 A € 490.000 € 3.952
Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest 110 5 A € 475.000 € 4.318
E. du Perronstraat 34 Literatuurwijk Midden-oost 128 5 A+ € 475.000 € 3.711
Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden 110 5 B € 485.000 € 4.409
J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord 109 5 A € 425.000 € 3.899
Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord 108 5 A € 450.000 € 4.167
Zeistpad 42 Stedenwijk Midden-west 114 5 A € 375.000 € 3.289
Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost 129 5 A € 489.000 € 3.791
Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West 118 4 B € 450.000 € 3.814
Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west 120 4 A € 450.000 € 3.750