Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 437 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pat Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Emmen met 73–136 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+2.7% t.o.v. mediaan van € 2.686/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 2.120 |
|---|---|
| Dichtheid | 804 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01141300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bascule — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.99 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Vaart — 1.03 km |
| Huisartsenpraktijk | Valkenhoed — 1.0 km |
| OV-station | Nieuw Amsterdam — 1.29 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 61.848 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.557 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1785 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 420 per jaar en 420 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRe (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 408 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | D | € 275.000 |
+€ 18.560
2 stap(pen)
|
€ 293.560 | +€ 4.060 | |
| Kommerdijk 5 Verspreide huizen Erica | 121 | F | € 250.000 |
+€ 31.460
4 stap(pen)
|
€ 281.460 | € -8.040 | |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | C | € 289.000 |
+€ 9.000
1 stap(pen)
|
€ 298.000 | +€ 8.500 | |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | C | € 289.500 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 298.320 | +€ 8.820 | |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 9.500 | |
| Rietmees 65 Rietlanden | 85 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 10.500 | |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | A++ | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 10.500 | |
| J. Abelnstraat 93 Emmer-Compascuum-Centrum | 95 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -14.500 | |
| Houtduif 2 Rietlanden | 80 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -14.500 | |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | D | € 249.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 265.800 | € -23.700 | |
| Rolderbrink 314 Bargeres | 113 | C | € 250.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 260.170 | € -29.330 | |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | A | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -29.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | 5 | C | € 289.500 | € 2.954 |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | 5 | C | € 239.500 | € 2.218 |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | 5 | A | € 260.000 | € 2.737 |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | 4 | C | € 289.000 | € 2.890 |
| Vogelwikke 2 Emmermeer | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | 4 | D | € 249.000 | € 2.371 |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | 5 | D | € 350.000 | € 3.097 |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | 5 | D | € 225.000 | € 2.296 |
| Rietdekkershof 32 Nieuw-Dordrecht-Centrum | 103 | 6 | B | € 239.500 | € 2.325 |
| J. Abelnstraat 93 Emmer-Compascuum-Centrum | 95 | 4 | A | € 275.000 | € 2.895 |
| Rolderbrink 314 Bargeres | 113 | 6 | C | € 250.000 | € 2.212 |