apartment · resale
Goeman Borgesiusplein 5
6821JA Arnhem · Sonsbeek-Noord · wijk St. Marten/Sonsbeek · Arnhem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Spitman Makelaars | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Arnhem met 44–83 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 96e percentiel (+35.8% t.o.v. mediaan van € 4.313/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.085 |
|---|---|
| Dichtheid | 4560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 540.000 deze listing -31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020650
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.024 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.875 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~832 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~256 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 294 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt | 67 | E | € 350.000 |
+€ 22.110
4 stap(pen)
|
€ 372.110 | € -2.890 | |
| Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier | 78 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | D | € 375.000 |
+€ 22.140
3 stap(pen)
|
€ 397.140 | +€ 22.140 | |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | D | € 299.000 |
+€ 20.520
3 stap(pen)
|
€ 319.520 | € -55.480 | |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | B | € 425.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 433.140 | +€ 58.140 | |
| Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat | 72 | C | € 299.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 313.400 | € -61.600 | |
| Utrechtseweg 114 Lombok | 60 | C | € 298.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 310.000 | € -65.000 | |
| Gele Rijders Plein 27 Janssingel | 53 | D | € 295.000 |
+€ 14.310
3 stap(pen)
|
€ 309.310 | € -65.690 | |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | C | € 295.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 308.000 | € -67.000 | |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | B | € 295.000 |
+€ 7.260
1 stap(pen)
|
€ 302.260 | € -72.740 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt | 67 | 3 | E | € 350.000 | € 5.224 |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | 3 | C | € 295.000 | € 4.538 |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | 3 | B | € 295.000 | € 4.470 |
| Utrechtseweg 114 Lombok | 60 | 3 | C | € 298.000 | € 4.967 |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | 3 | B | € 289.000 | € 4.313 |
| Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat | 72 | 2 | C | € 299.000 | € 4.153 |
| Huissensestraat 143 Groene Weide | 70 | 2 | D | € 265.000 | € 3.786 |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | 3 | C | € 280.000 | € 4.058 |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | 3 | B | € 425.000 | € 5.743 |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | 3 | C | € 275.000 | € 3.873 |
| Gele Rijders Plein 27 Janssingel | 53 | 2 | D | € 295.000 | € 5.566 |
| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat | 73 | 3 | A | € 295.000 | € 4.041 |