house · resale
Koningin Wilhelminalaan 68
8382GD Frederiksoord · Verspreide huizen Frederiksoord · wijk Wijk 12 Frederiksoord · Westerveld
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 1281 m² |
| Kamers | 5 (2 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prinsen Makelaars bv Lid NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Westerveld met 105–196 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+29.5% t.o.v. mediaan van € 3.809/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerveld
| Inwoners | 155 |
|---|---|
| Dichtheid | 57 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 567.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 3.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17011209
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kievitshoek — 0.7 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.557 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.208 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.658 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~755 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Woonboerderij, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 658 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majoor van Swietenlaan 39 Frederiksoord | 169 | C | € 695.000 |
+€ 108.160
6 stap(pen)
|
€ 803.160 | +€ 58.160 | |
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | C | € 550.000 |
+€ 107.520
6 stap(pen)
|
€ 657.520 | € -87.480 | |
| Schipper 3 Diever | 136 | A+ | € 585.000 |
+€ 48.960
3 stap(pen)
|
€ 633.960 | € -111.040 | |
| Scheperskamp 3 Vledder | 173 | A+++ | € 575.000 |
+€ 24.220
1 stap(pen)
|
€ 599.220 | € -145.780 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parkkamp 38 Havelte | 159 | 5 | unknown | € 695.000 | € 4.371 |
| Schipper 3 Diever | 136 | 5 | A+ | € 585.000 | € 4.301 |
| Majoor van Swietenlaan 39 Frederiksoord | 169 | 4 | C | € 695.000 | € 4.112 |
| Scheperskamp 3 Vledder | 173 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.324 |
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | 6 | C | € 550.000 | € 3.274 |
| De Kampen 3 Dwingeloo | 141 | 5 | A+ | € 459.500 | € 3.259 |
| Koelgoorn 23 Diever | 131 | 5 | A | € 499.000 | € 3.809 |
| Hoofdstraat 47 Diever | 184 | 5 | F | € 789.500 | € 4.291 |
| Jan Harmskamp 30 Havelte | 140 | 4 | E | € 419.000 | € 2.993 |
| Meulakkers 16 Diever | 130 | 4 | A | € 465.000 | € 3.577 |
| de Goorn 40 Uffelte | 177 | 4 | B | € 495.000 | € 2.797 |
| Kloosterstraat 5 Diever | 109 | 4 | D | € 419.500 | € 3.849 |