Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 102 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Movesby (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 91–169 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 5.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 7945 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +110% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 82% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440331
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Marcusschool — 0.16 km · 42 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutercentrum — 0.83 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.26 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Carnegiedreef — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Klop — 0.31 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek (De Wierde) — 1.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Overvecht — 1.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Vida Asian — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.330 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 147.283 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.482 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 474 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 45.920
5 stap(pen)
|
€ 695.920 | € -1.580 | |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 685.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 695.480 | € -2.020 | |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | A | € 689.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 699.800 | +€ 2.300 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 695.080 | € -2.420 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 704.760 | +€ 7.260 | |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | A | € 695.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 705.160 | +€ 7.660 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 688.840 | € -8.660 | |
| Lofoten 30 Lunetten-Zuid | 145 | A | € 675.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 686.600 | € -10.900 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 709.520 | +€ 12.020 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 685.480 | € -12.020 | |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | A | € 699.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 709.880 | +€ 12.380 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -12.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | 6 | A+++ | € 685.000 | € 5.229 |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | 6 | A | € 689.000 | € 5.104 |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | 6 | C | € 749.000 | € 6.040 |
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | 6 | A++ | € 675.000 | € 5.533 |
| Eykmanlaan 68 Tuindorp en Van Lieflandlaan-West | 138 | 6 | E | € 750.000 | € 5.435 |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | 6 | A | € 700.000 | € 5.882 |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | 6 | A+ | € 735.000 | € 5.213 |
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | 6 | A++ | € 785.000 | € 6.488 |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 685.000 | € 5.229 |