Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woongoed Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Waddinxveen met 90–167 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.3% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Willem Kloosstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Willem Kloosstraat 32 | 116 | A | € 519.000 | € 4.474 |
Buurt in cijfers — Waddinxveen
| Inwoners | 930 |
|---|---|
| Dichtheid | 1038 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 496.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06270304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kleurrijk — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Quadrant Kindercentra — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ram's supermarkt — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.22 km |
| Huisartsenpraktijk | WadVitaal — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 4.7 km |
| OV-station | Waddinxveen Noord — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bregje — 0.94 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.548 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.755 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1161 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 454 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Waddinxveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem Kloosstraat 32 Noordkade | 116 | A | € 519.000 |
+€ 20.880
2 stap(pen)
|
€ 539.880 | € -10.120 | |
| Grenenhout 11 Triangel | 95 | A+++ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | A | € 545.000 |
+€ 21.420
2 stap(pen)
|
€ 566.420 | +€ 16.420 | |
| Marga Klompéhoeve 117 Zuidplas 80 | 137 | A | € 550.000 |
+€ 24.660
2 stap(pen)
|
€ 574.660 | +€ 24.660 | |
| Zuidplaslaan 74 Zuidplas 80 | 114 | A | € 475.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 495.520 | € -54.480 | |
| Molenring 111 Oostpolderwijk | 122 | A | € 459.000 |
+€ 21.960
2 stap(pen)
|
€ 480.960 | € -69.040 | |
| Korenakker 47 Zuidplas 80 | 101 | A | € 450.000 |
+€ 18.180
2 stap(pen)
|
€ 468.180 | € -81.820 | |
| Justus van Effenlaan 5 Vondelwijk | 118 | C | € 400.000 |
+€ 44.840
4 stap(pen)
|
€ 444.840 | € -105.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | 5 | A | € 545.000 | € 4.580 |
| Molenring 111 Oostpolderwijk | 122 | 5 | A | € 459.000 | € 3.762 |
| Marga Klompéhoeve 117 Zuidplas 80 | 137 | 6 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Zuidplaslaan 74 Zuidplas 80 | 114 | 5 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Willem Kloosstraat 32 Noordkade | 116 | 4 | A | € 519.000 | € 4.474 |
| Justus van Effenlaan 5 Vondelwijk | 118 | 5 | C | € 400.000 | € 3.390 |
| Blauwband 112 Triangel | 152 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.572 |
| Souburghlaan 23 Noordkade | 142 | 5 | E | € 795.000 | € 5.599 |
| Korenakker 47 Zuidplas 80 | 101 | 4 | A | € 450.000 | € 4.455 |
| Grenenhout 11 Triangel | 95 | 5 | A+++ | € 535.000 | € 5.632 |
| Ieplaan 63 Bomenwijk | 97 | 4 | E | € 375.000 | € 3.866 |
| Zilverkarper 14 Triangel | 165 | 5 | A | € 750.000 | € 4.545 |