databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Jan van der Veenweg 7

8385GT Vledderveen (DR) · Verspreide huizen Vledderveen · wijk Wijk 14 Vledderveen · Westerveld

€ 1.050.000
€ 4.861 / m²
216 4kamers A
Foto 1 van Jan van der Veenweg 7 Foto 2 van Jan van der Veenweg 7 Foto 3 van Jan van der Veenweg 7 Foto 4 van Jan van der Veenweg 7 Foto 5 van Jan van der Veenweg 7 Foto 6 van Jan van der Veenweg 7 Foto 7 van Jan van der Veenweg 7 Foto 8 van Jan van der Veenweg 7 Foto 9 van Jan van der Veenweg 7 Foto 10 van Jan van der Veenweg 7 Foto 11 van Jan van der Veenweg 7 Foto 12 van Jan van der Veenweg 7

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.216 m²
Perceel19380 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Prinsen Makelaars bv Lid NVM (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Westerveld met 151–280 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+29.6% t.o.v. mediaan van € 3.750/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Westerveld

Inwoners135
Dichtheid34 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 587.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt7%
Afstand basisschool2.7 km
Afstand supermarkt3.3 km
Afstand huisarts3.3 km
Afstand kinderdagverblijf2.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17011409 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.013 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 226.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 216 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.456 per jaar (~€ 288/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.301 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2808 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~864 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1927
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met riet
IsolatieDakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel en elektrische boiler
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud900 m³
TuinTuin rondom
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Westerveld

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hoofdstraat 47 Diever 184 F € 789.500 +€ 68.080
5 stap(pen)
  • F→E: € 7.360 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 11.040 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 12.880 (spouwmuur- + vloerisolatie)